Новини від компанії «Лайтек»

Pioneer DJ HDJ-X10C – флагманські навушники в преміум виконанні

 

 

Pioneer DJ HDJ-X10C випустила обмежений тираж (1000 шт.) преміального варіанта флагманської моделі закритих діджейських навушників HDJ-X10. Більш якісні матеріали, пластик, армований вуглецевим волокном, дозволяють виробу виглядати більш ексклюзивно й гарантувати більший комфорт у використанні, високу якість звуку й довговічність.

У навушниках HDJ-X10C DJ використовуються 50-міліметрові випромінювачі. Частотна характеристика – 5-40000 Гц, імпеданс – 32 Ом, чутливість – 106 дб, максимальна вхідна потужність – 3500 мВт. Без знімного кабелю вага навушників становить 332 г. У комплекті є спіральний кабель довжиною 1,2 м (розтягується до 3,0 м) і прямий кабель довжиною 1,6 м, а також перехідник і чохол.

 

 

Звучання:

Вуглецеве волокно в оформленні корпусу покликано зменшувати небажані вібрації та фільтрувати непотрібні шуми, у той час як додаткова металізація мембрани, забезпечує звук з більш високим дозволом у розширеному діапазоні частот.

Комфорт:

Удосконалене гнучке кріплення з дихаючої перфорованої шкіри, дозволяє почувати себе комфортно після довгих жарких виступів. Амбушюри з поліуретанової шкіри й оголов`є стійкі до зношування завдяки використанню нано покриття, що дозволяє легко видаляти з нього піт і бруд.

 

 

Ексклюзивність:

HDJ-X10C дозволяє виділиться з дизайном, випущеним обмеженою партією з елементами з високоякісного карбону й золотою обробкою. Поряд із самими навушниками був облагороджений високоякісний чохол з поліуретанової шкіри із золотавими елементами, щоб навушники зберігали свій вишуканий вид у подорожі.

 

 

Міцність:

У результаті проходження ударного випробування по військовому стандарту США MIL-STD-810G і використання надміцного арамидного матеріалу на прямому кабелі, навушники DJJ HDJ-X10C можуть похвалитися високою надійністю.

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»