Новини від компанії «Лайтек»

DBtechnologies iNgenia і дистанційне керування RDNET-EH

 

 

INGENIA – одна зі свіжих і вкрай вдалих лінійок у db Technologies. Легкі, активні, компактні системи, при цьому з якісним «дорослим» звучанням і просунутим DSP, стали прекрасним вибором для тих, кому потрібна елегантність, потужний звук і при цьому коли застосовувати лінійний масив у конкретній ситуації недоречно або дорого.

Усі чотири моделі серії (IG1T, IG2T, IG3T і IG4T) можуть працювати індивідуально, але їх також можна використовувати спільно чи попарно, просто перевернувши одну колонку «догори дригом» і помістивши її на іншу. Завдяки ІК-технології INGENIA сама виявляє наявність другого гучномовця, а майстер вбудованої конфігурації автоматично налаштовує систему для забезпечення найкращого покриття і акустичного узгодження.

INGENIA має розвинені можливості для інсталяції а також підвісу, за допомогою DRK-IG flybar.

 

 

Для інсталяції та підготовки системи достатньо однієї людини, а аксесуар LP-IG дозволяє дуже швидко, легко і безпечно об`єднувати між собою модулі, при цьому підходить для усіх моделей лінійки.

Конструкція рупора INGENIA горизонтально симетрична, а вертикально асиметрична: таким чином, горизонтальна дисперсія широка і постійна, а вертикальна дисперсія вузька у верхній частині і більш широка в нижній (+ 20 / -70).

Завдяки цьому, коли колонки об`єднуються в одну систему, високі частоти складаються без інтерференції. На додаток до цього, складна система цифрового управління обробляє сигнал для кожного динаміка, дозволяючи налаштувати дисперсію, що не переміщує саму акустичну систему.

В результаті вся аудиторія озвучується та отримує відмінну розбірливість (intelligibility) і мінімум непотрібних віддзеркалень.

Користувачі можуть легко управляти системою через інтуїтивно зрозумілий OLED-дисплей. Але по факту, за простим інтерфейсом ховається потужна передова обробка, яка управляє кросовером, покриттям, еквалайзером, затримками, придушенням «фідбеку» і пристроями введення-виведення. І до недавнього часу це був єдиний спосіб управління параметрами, хоча конструктивно при проектуванні системи було закладено більш прогресивний і зручний спосіб дистанційного керування через RDNet.

І ось, відбулося! Відтепер ви зможете на повну використовувати потенціал db Technologies INGENIA з пристроєм RDNet-EH. Це дуже простий в установці аксесуар, який додає можливості управління за допомогою Aurora Net в реальному часі для всіх моделей серії.

RDNet-EH просто замінює стандартну пластикову ручку INGENIA і дозволяє управляти одноелементної системою або системою з пов`язаними елементами (двома Ingenia однієї тієї ж моделі в вертикальному стеку).

Користувачі можуть легко самостійно зняти стандартну ручку INGENIA і замінити її на RDNet-EH, що робить систему відразу готової до підключення RDNet.

Офіційним дистриб`ютором dBTechnologies в Україні, є компанія «Лайтек».

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»