Новини від компанії «Лайтек»

Pioneer DDJ-1000 – новий 4-канальний контролер для RekordBox DJ

 

 

Асортименти продукції Pioneer DJ поповнив новий 4-канальний 2-дековий контролер DDJ-1000. Він розроблений «з нуля» і «Заточений» під роботу з фірмовим ді-джейським програмним забезпеченням Rekordbox DJ. Це дає вам повний контроль над усіма новими функціональними можливостями, які стали доступні з виходом останньої версії програми (5.1).

Одна з головних відзнак DDJ-1000 полягає у використанні двох високоякісних повнорозмірних джогів (JOG), аналогічних тим, що ми вже бачили у флагманському плеєрі CDJ-2000NXS2. Одна з відмінностей – по центру джогів у DDJ-1000 розташовані зовсім нові Lcd-дисплеї високого дозволу (On Jog Display). Можна обрати колір підсвічування екранів і залишити на екрані тільки ту інформацію, яка вам потрібна: BPM треку, форма сигналу (waveform), гарячі точки (Hot Cue) і петлі (Loop points), час відтворення і т.д. дозволяючи інтуїтивно стежити за декою.

 

 

Крім 202-міліметрових джогів з дисплеями, Pioneer DDJ-1000 може похвастати 16-ю performance-педами з різними режимами роботи, двома портами USB і високоякісним оновленим магнітним крос-фейдером Magvel Fader (заснованим на Magvel Fader Pro від пульта DJM-S9), який забезпечує ще більшу довговічність (більш 10 млн. рухів) і точний контроль. Крім того, поліпшена обробка програми роботи для Jog Wheel і кросфейдера значно зменшує необхідну силу натискання й збільшує швидкість реакції, що дозволяє більш інтуїтивно відчути скретчинг.

Також до відзнак новинки можна віднести компактні розміри й розташування елементів керування як на клубному устаткуванні CDJ/DJM. По великому рахункові ви одержуєте класичний сетап із двох топових «вертушок» і Dj-мікшера у одному компактному легкому корпусі, в якому усе вже є й відразу готове до роботи. Досить підключити в мережу й зняти вихідний сигнал. І це дешевше, чим придбати компоненти окремо.

 

 

Завдяки новій функції Related Track в Rekordbox DJ 5.1 вам не прийде замислюватися над вибором треку, тому що з`явилися опції для швидкого пошуку, які добре сполучаються один з одним треків. Іншим важливим нововведенням стане функція «Automix», яка буде використовувати програмний аналіз треків для їхнього автоматичного зведення.

 

 

У продажі контролер Pioneer DDJ-1000 повинен з`явиться найближчим часом. У комплекті із пристроєм буде поставлятися ліцензійний ключ для Rekordbox DJ. Нагадуємо, що офіційним представником Pioneer DJ і Pioneer PRO, є компанія «Лайтек».

 

Інформацію надала компанія Лайтек