Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Лайтек»

Gravity MA Pop 1 отримав нагороду Red Dot Award за дизайн

 

 Gravity MA Pop 1 отримав нагороду Red Dot Award за дизайн

 

Gravity – німецький бренд надійних стійок і аксесуарів, завжди особливу увагу приділяв зовнішнім виглядом і деталей. Його можна назвати самим іменитим в своїй категорії за кількістю нагород отриманих за дизайн. 2021 рік не став винятком, на цей раз чергову почесну нагороду Red Dot Design Award отримує Gravity MA Pop 1 з VARI-Arm.

Gravity MA Pop 1 – це мобільний зручний поп-фільтр (не плутати з поп-музикою!), Що знижує можливі паразитні призвуки від дихання людини під час запису і трансляції, зокрема на вибухових приголосних «б, п, в, м, ф» , свистячих «с, ц» і шиплячих «ш, щ». Додатково захищаючи мембрану мікрофона від потрапляння туди частинок слини.

 

 

Щоб зробити користування максимально ергономічним, Gravity розробила багатофункціональну систему зчленувань Vari-Arm, що дозволяє регулювати стійку в будь-якому положенні. Розумні зуби центрального шарніра забезпечують надійну фіксацію і просту і безпечну настройку за допомогою всього лише одного регулюючого гвинта. Міцний монтажний кронштейн дає можливість легко прикріпити продукт до різних об`єктів, наприклад практично до будь-якої наявної мікрофонної стійці.

 

 

Інформацію і світлини надала компанія «Лайтек»

 

 

«Лайтек» у соціальних мережах: