Новини від компанії «Лайтек»

dbtechnologies Vio L208 и Vio S118 R – компактний 8`` лінійний масив

 

 

VIO L208 – це 2-смугова дерев`яна конструкція вагою 18 кг, кожний елемент має власний підсилювач Digipro G3 класу D (900 Вт RMS) і глибокий цифровий процесинг DSP, працює із двома 8-дюймовими неодимовими вуферами й 1, 4-дюймовим неодимовим Вч-драйвером.

Динаміки навантажені на панель «усе-в-одному», яка діє як phase plug і високочастотний рупор, причому хвилевід сприяє створенню циліндричного хвильового фронту, який оптимізує високочастотну характеристику, зокрема, поліпшуючи когерентність на великих відстанях.

 

 

Це додатково вигострюється FIR-фільтрацією у DSP, який надає більшу лінійність фазовому відгуку на додаток до оптимізації кросовера між звуко випромінювачами, поліпшує їхню взаємодію, а також забезпечує поліпшену звукову злитість між модулями масиву. DSP також підтримує пресети для максимального акустичного настроювання й припасування.

 

 

VIO L208 може виступати у якості автономної системи, а також повністю сумісний як down fill для підвісу знизу до більшого масиву лінійки VIO L210 (10 дюймів). Як і з VIO L210, дерев`яний корпус VIO 208 оснащений вбудованою системою підвісу, що забезпечує простоту й швидкість монтажу.

Задня центральна стяжка дає можливість установлювати відносні кути зсуву безпосередньо у спеціалізованому транспортному візку (модель DT-VIOL208), який дозволяє розмістити чотири модулі й панель керування. При підйомі масиву на позицію, підвіс автоматично блокує модулі під заданими кутами.

 

 

Спеціальна 3-крапкова підвісна рама (модель DRK 208) полегшує настроювання точного нахилу масиву. Рама може також мати додатковий вказівний лазерний покажчик (інклонометр) для ще більшої точності прицілювання, а коли він не використовується, він зручно зберігається в транспортному візку.

Інший аксесуар (модель AF-VIO1) служить для підвісу модулів під VIO S118 R (flyable subs) або під модулями VIO L210, щоб використовувати даунфіли (наприклад VIO L208). Він також може служити інтерфейсом безпеки для стекових конфігурацій VIO сабвуферов.

 

 

У сабвуферному модулі dbtechnologies VIO S118 R використовується один 18-дюймовий Нч-динамік (з 4-дюймовою звуковою котушкою) у фазоінверторною конфігурацією. Він також розгойдується підсилювачем Digipro (1600 Вт RMS), що тісно працює із DSP, спеціально розробленим для максимальної ефективності в низькочастотному спектрі. Укомплектований як корекцією коефіцієнта потужності (PFC), так і імпульсним джерелом живлення (SMPS), підсилювач дуже стійкий до коливань напруги у мережі.

Крім того, бортова система надає автоматичний тест для зручної діагностики як електроніки, так і випромінювачів, а також затримки для швидкого вирівнювання за часом з максимальним значенням у 62 мілісекунди (мс), доступним через мережну платформу Aurora Net, і максимальну затримку у 9,9 мс (із кроком 0,1 мс) через поворотний диск на задній панелі.

 

 

Гнучкість комплекту відмінно доповнюється мережним рішенням, включаючи плату розширення Audinate Dante, а також раніше відзначеною платформою Aurora Net, яка забезпечує повний моніторинг і контроль системи у реальному часі. Дана кросмплатформна розробка (Win, Mac OSX) – це не просто еволюція попередніх рішень компанії.

Працюючи через кабель Ethernet (або через XLR), програмне забезпечення надає кастомізований контроль DSP і керування цифровим аудіо (крізь протокол Audinate Dante) за допомогою одного кабелю.

UI був розроблений для максимальної зручності використання й дозволяє управляти за допомогою сенсорних інтерфейсів портативних пристроїв. Усі основні функції доступні на відстані одного клику/тапа.

 

 

Як до цілої системи, так і кожного окремого елементу можна звертатися збільшуючи або зменшуючи простір за допомогою функції зумірування. Усе це доповнює системний підхід, який може бути розширений і адаптований у міру необхідності з іншими елементами серії VIO, щоб представити винятково гнучкий пакет.

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»