Новини від компанії «Комора»

Лінійний масив JBL VTX A8 завоював нагороду NAMM TEC в категорії «Sound Reinforcement Loudspeakers»

 

 

Лінійний масив JBL VTX A8 завоював нагороду NAMM TEC в категорії «Акустичні системи звукопідсилення». За новою розробкою компанії JBL Professional закріплено першість в даній категорії завдяки впровадженим інноваціям та безкомпромісному звучанню.

 

 

Акустична система JBL VTX A8 – елемент лінійного масиву з двома 8-дюймовими НЧ-динаміками і високочастотними хвилеводами останнього покоління, які разом надають високий звуковий тиск і стабільну горизонтальну діаграму спрямованості в 110 градусів. На додаток до широкосмугового елементу пропонується суб-бас VTX B18 з одним 18-дюймовим динаміком, який має невелику масу і здатний надати підтримку в низькочастотному діапазоні аж до 30 Гц. Новинки використовують всі основні технології флагманської серії акустичних систем JBL Professional VTX A, але при цьому мають компактні корпуси, які дозволяють створювати інсталяційні та прокатні рішення для об`єктів невеликого і середнього масштабу.

 

 

Для моделі JBL VTX A8 були розроблені динаміки нового покоління та застосований ряд інноваційних рішень, які дозволили встановити в компактному і легкому корпусі більшу кількість динаміків, зберегти високу потужність і однорідність звучання, що притаманне всім акустичним системам серії. 8-дюймові динаміки оснащені неодимовими магнітами та виготовлені за технологією Differential Drive 4 покоління. Вони мають мають подвійні звукові котушки та подвійний проміжок, що дозволяє збільшити довжину ходу дифузора, його здатність до навантаження і чутливість. Середньочастотні динаміки інтегровані в фірмовий запатентований рупор RBI (Radiation Boundary Integrator), який використовується в якості хвилеводу для ВЧ-секції, забезпечує абсолютно безшовну стиковку смуг акустичної системи, і при цьому зберігає компактність. У моделі JBL VTX A8 застосовуються два компресійних драйвери JBL 2423 K2, які використовуються також у більших акустичних системах VTX A12. Об`єднання цих технологій в одному пристрої дозволило підвищити точність відтворення і чутливість, знизити спотворення і зменшити вагу системи.

При використанні VTX A8 кожне глядацьке місце перетворюється в точку оптимального прослуховування. Широка 110-градусна спрямованість акустичної системи зберігається до частоти 350 Гц, таким чином вона стає ідеальним варіантом для майданчиків невеликого і середнього масштабу, на яких необхідно отримати контрольоване однорідне звучання в широкій зоні прослуховування.

У 3-смуговій конструкції акустичної системи використовується пасивний режим комутації, що дозволяє підключити СЧ-і ВЧ-секції до одного каналу підсилення. Таким чином можна спростити конфігурацію системи звукопідсилення, домогтися меншої ваги, заощадити простір для транспортування і, відповідно, зменшити загальні фінансові витрати.

 

 

 

JBL VTX A8 має таку ж систему підвісу, як і модель A12, і її габарити оптимальні для транспортування в фургоні. Налагодження та управління новим масивом може проводитися за допомогою фірмового програмного забезпечення Performance Manager, яке дозволяє швидко і точно підготувати апарат до роботи. Як опції пропонуються різноманітні аксесуари, що розширюють можливості установки та інтеграції: наприклад, Base Plate дозволяє встановити А8 на суб-бас, а спеціальні монтажні кріплення і рами допоможуть закріпити акустику на фермах.

 

Інформацію надала компанія «Комора»