Новини від компанії «Комора»

HARMAN Professional Solutions під час NAMM 2018 анонсував безкоштовне оновлення функціоналу цифрової консолі Soundcraft Ui24R 2.0

 

 

Безкоштовне завантаження прошивки розширює можливості Ui24R найсучаснішими функціями, зокрема Speech AutoMix та Multi-Ducker.

Оновлення включає кілька суттєвих доповнень до набору функцій консолі Ui24R та покращення робочого процесу. Функція Speech AutoMix автоматично зменшує рівень шуму в дискусіях під час засідань, конференцій чи театральній обстановці, визначаючи пріоритет поточного доповідача. Функція Multi-Ducker, призначена для роботи з радіо- чи телевізійним мовленням, дозволяє автоматично приглушувати користувацькі джерела.

Система цифрового мікшування та запису консолі Ui24R забезпечує гнучкість введення / виведення сигналу, кришталеву якість звуку, інтуїтивно зрозуміле бездротове управління та надійну роботу – і все це у збалансованому дизайні. Завдяки системі можна здійснювати керування десятьма пристроями через Ethernet або вбудований подвійний Wi-Fi, що дає змогу контролювати мікшування та багатоканальний запис безпровідним способом.

Технології обробки сигналів відомих Lexicon, dbx і DigiTech гарантують кришталево чистий звук, тоді як 20 мікрофонних передпідсилювачів, розроблених компанією Studer, забезпечують більш професійне проходження сигналу, ніж це пропонує будь-який інший аналогічний цифровий мікшер у своєму класі. Компактна консоль Ui24R є частиною екосистеми HARMAN Connected PA, що забезпечує безпрецедентний контроль, універсальність та потужність.

Оновлення стадартного програмного забезпечення цифрового мікшера Ui24R v2.0 сумісне з браузерами HTML5 у Windows 7 та 10, Mac, Android і iOS.

Оновлення доступне на www.soundcraft.com/software.

 

Інформацію надала компанія «Комора»