Новини від компанії «Комора»

JBL M-Patch 2 – пасивний стерео перемикач і регулятор гучності для студійних моніторів

 

 

M-Patch 2 – це компактний пасивний регулятор гучності і комутатор, здатний полегшити роботу звукорежисера, що працює з двома парами моніторних систем і кількома джерелами сигналу. Завдяки своїм розмірам, однаково добре розміщується як на горизонтальній поверхні, так і в рековій стійці.

 

 

На задній панелі контролера M-Patch 2 розташовані балансні входи на комбінованих XLR/TRS роз’ємах, небалансні входи на RCA і 3.5 мм jack, а також два балансні стерео виходи на XLR.

Передня панель оснащена двома крупними і ергономічними регуляторами гучності – по одному на кожен з входів, кнопками вибору джерела і вибору моніторів, на які буде подаватися це джерело, а також перемикачем моно/стерео і кнопкою Mute.

 

 

Вбудований стереопідсилювач для навушників додає зручності при користуванні M-Patch 2.

Головна перевага цієї моделі – це його пасивна конструкція. Жодні мікросхеми, транзистори та інші активні елементи не спотворюють вихідного сигналу. Пристрій просто передає регульований сигнал: чистий і прозорий.

Активні компоненти використовуються лише в підсилювачі для навушників і якщо ви не користуєтесь навушниками – можна взагалі не підключати блок живлення.

Регулятори на передній панелі M-Patch 2 дозволяють здійснювати точні налаштування двох вхідних джерел сигналу. Відтепер жодних втрат! Однією з переваг пасивної зміни рівня звукового сигналу є те, що відпадає необхідність керувати рівнем сигналу програмним фейдером. Зниження рівня гучності через програмне забезпечення призводить до втрати бітової глибини. Тому набагато доцільніше зберігати високий вихідний рівень софтових мастер-фейдерів і здійснювати пасивну атенюацію моніторів.

 

 

Контролер M-Patch 2 – ефективний засіб вирішення технічних задач моніторингу, що працює непомітно і тихо. Він дозволяє зберегти бітову глибину і усунути необхідність використання мікшера.

Характеристики:

  • Якісний пасивний атенюатор звукового сигналу.
  • 2 вхідні канали / 2 вихідні канали.
  • Вхідні роз`єми: комбіновані XLR/TRS, RCA jack, 3.5 мм jack.
  • 2 стерео виходи XLR.
  • Моно/стерео перемикач.
  • Функція вимкнення звуку системи.
  • Вбудований підсилювач для навушників.
  • Якісні компоненти і міцна конструкція.
  • Можливість розмістити пристрій як на горизонтальній поверхні, так і в рековій стійці.
  • Зовнішній блок живлення 12-16V (необхідний лише для роботи підсилювача для навушників).

 

Інформацію надала компанія «Комора»