Новини від компанії «Комора»

Лінійний масив JBL VTX A8 та суб-бас JBL VTX B18: менший масштаб, більше звуку

 

 

Компанія HARMAN представляє JBL VTX A8 і VTX B18 – лінійний масив і комплектний суб-бас з бездоганними характеристиками і вражаючим співвідношенням потужність-компактність.

Акустична система JBL VTX A8 – елемент лінійного масиву з двома 8-дюймовими НЧ-динаміками і високочастотними хвилеводами останнього покоління, які разом створюють безкомпромісну якість звучання, високий звуковий тиск і стабільну горизонтальну діаграму спрямованості в 110 градусів. На додаток до широкосмугового елементу пропонується суб-бас VTX B18 з одним 18-дюймовим динаміком, який має невелику масу і здатний надати підтримку в низькочастотному діапазоні аж до 30 Гц. Новинки використовують всі основні технології флагманської серії акустичних систем JBL Professional VTX A, але при цьому мають компактні корпуси, які дозволяють створювати інсталяційні та прокатні рішення для об’єктів невеликого і середнього масштабу.

 

 

Для моделі JBL VTX A8 були розроблені динаміки нового покоління та застосований ряд інноваційних рішень, які дозволили встановити в компактному і легкому корпусі більшу кількість динаміків, зберегти високу потужність і однорідність звучання, що притаманне всім акустичним системам серії. 8-дюймові динаміки оснащені неодимовими магнітами та виготовлені за технологією Differential Drive 4 покоління. Вони мають мають подвійні звукові котушки та подвійний проміжок, що дозволяє збільшити довжину ходу дифузора, його здатність до навантаження і чутливість. Середньочастотні динаміки інтегровані в фірмовий запатентований рупор RBI (Radiation Boundary Integrator), який використовується в якості хвилеводу для ВЧ-секції, забезпечує абсолютно безшовну стиковку смуг акустичної системи, і при цьому зберігає компактність. У моделі JBL VTX A8 застосовуються два компресійних драйвери JBL 2423 K2, які використовуються також у більших акустичних системах VTX A12. Об’єднання цих технологій в одному пристрої дозволило підвищити точність відтворення і чутливість, знизити спотворення і зменшити вагу системи.

 

 

При використанні VTX A8 кожне глядацьке місце перетворюється в точку оптимального прослуховування. Широка 110-градусна спрямованість акустичної системи зберігається до частоти 350 Гц, таким чином вона стає ідеальним варіантом для майданчиків невеликого і середнього масштабу, на яких необхідно отримати контрольоване однорідне звучання в широкій зоні прослуховування.

У 3-смуговій конструкції акустичної системи використовується пасивний режим комутації, що дозволяє підключити СЧ-і ВЧ-секції до одного каналу підсилення. Таким чином можна спростити конфігурацію системи звукопідсилення, домогтися меншої ваги, заощадити простір для транспортування і, відповідно, зменшити загальні фінансові витрати.

JBL VTX A8 має таку ж систему підвісу, як і модель A12, і її габарити оптимальні для транспортування в фургоні. Налагодження та управління новим масивом може проводитися за допомогою фірмового програмного забезпечення Performance Manager, яке дозволяє швидко і точно підготувати апарат до роботи. Як опції пропонуються різноманітні аксесуари, що розширюють можливості установки та інтеграції: наприклад, Base Plate дозволяє встановити А8 на суб-бас, а спеціальні монтажні кріплення і рами допоможуть закріпити акустику на фермах.

 

 

Суб-бас JBL VTX B18 оснащений новим 18-дюймовим динаміком 2288, що має високу лінійність і розширений динамічний діапазон. Вуфер має дуже високу вихідну потужність, велику довжину ходу і низькі спотворення завдяки застосуванню фірмової технології Differential Drive 4-го покоління. Крім того, в новинці застосовується подвійний експонентний фазоінвертор Slip Stream, що дозволяє оптимізувати параметри повітряного потоку і знизити турбулентні завихрення навіть при максимальних амплітудах переміщення дифузора.

JBL VTX B18 виконаний в тому ж індустріальному дизайнерському стилі, що й інші акустичні системи серії VTX A, і має такі ж габарити і конструктив підвісних вузлів, що і JBL VTX A8. Це дозволяє ефективно використовувати дані моделі спільно – як в підвісі, так і при установці в стек на землі.

Обидві моделі захищені решіткою з порошковим покриттям, яка повністю закриває фронтальну панель і ефективно захищає акустику від пошкоджень і негативних зовнішніх впливів, в тому числі від вологи за стандартом IP55. Крім того, решітка може бути пофарбована в різні кольори відповідно до дизайнерських вимог конкретної інсталяції.

JBL VTX B18 і A8 спільно з моделями А12W і А12, підсилювачами Crown i-Tech HD і програмним забезпеченням JBL Performance Manager дають професіоналам аудіоіндустріі повний набір інструментів для побудови звукових систем будь-якого масштабу – в орендних рішеннях, театральних системах, а також у фіксованих інсталяціях.

 

Інформацію надала компанія «Комора»