Новини від компанії «Зінтеко»

Shure Axient Digital – цифрові радіосистеми найвищого рівня

 

 

Компанія Fotis Audio продовжує дотримуватись найвищого рівня в Pro Audio індустрії. В наш час це неможливо без використання топових радіосистем. Ми зупинили свій вибір на найсучаснішій системі Shure Axient Digital.

Ця система з перших днів свого існування, незважаючи на високу вартість, почала впевнено завойовувати ринок Live Audio індустрії. Остання модифікація передавачів – ADX2FD з`явилась у квітні 2019 року. І ми вже можемо запропонувати системи з Axient Digital ADX2FD нашим клієнтам.

 

 

Виступ Rag’n’Bone Man на UPark Festival Київ 17/07/2019.
Використовувались радіосистеми Shure Axient Digital

 

 

Сучасне радіочастотне середовище переповнене сигналами телевізійних, мобільних та інших бездротових засобів зв'язку. І з кожним днем вона стає все більш непередбачуваною.

Представляємо Axient Digital – новітню цифрову бездротову систему від Shure. Втілюючи в собі новітні технології бездротової передачі, вона була розроблена спеціально для професіоналів аудіо індустріі, що вимагають бездоганної роботи обладнання.

Безпрецедентний рівень стабільності сигналу і чистоти звуку, можливість гнучкого підбору обладнання, вдосконалені технології зв'язку, повний контроль – все це дозволяє бездротової системі Axient Digital відповідати на виклики сьогодення та майбутнього.

Двоканальні і чотирьохканальні приймачі AD4 відкривають цілий спектр можливостей: від ефективного використання спектра і прозорого цифрового звуку до повного контролю системи. Об'єднуючи все кращі функції з інших систем Shure (частотне рознесення, шифрування, режим високої щільності каналів High Density, підтримка протоколу Dante), ця система в той же час відрізняється безліччю інновацій.

 

 

Вбудований індикатор якості РЧ-сигналу в реальному часі аналізує відношення сигнал/шум, що робить можливим оцінку робочого діапазону і дозволяє передбачати виникнення перешкод. У новому режимі Quadversity приймач AD4Q може використовувати чотири антени на один канал для збільшення зони покриття і поліпшення якості передачі в складних умовах.

 

 

Серія AD створює новий стандарт бездротового професійного аудіо. В якості джерела живлення використовуються батарейки AA або акумулятори SB900A, що дозволяє з легкістю включити ці передавачі в поточний робочий процес.

 

 

Передавачі серії ADX покликані забезпечити безкомпромісну роботу в найскладніших умовах. Серія ADX має різні форм-фактори передавачів, включаючи ручні передавачі з частотним рознесенням і новітні поясні мікропередавачі з вбудованою антеною. Технологія ShowLink надає можливість віддаленого управління в реальному часі, а функція автоматичного виявлення і запобігання перешкод забезпечує надійність передачі сигналу.

Axient Digital кидає виклик обмеженням якості передачі сигналу і звуку. Мінімальна у всій індустрії затримка сигналу (всього 2 мс), рівномірна частотна характеристика 20 Гц - 20 кГц і широкий діапазон настройки (до 184 МГц) забезпечують по-справжньому чисте звучання.

Сучасні елементи живлення системи – це не тільки високотехнологічні та економічні рішення, а й турбота про навколишнє середовище. Літій-іонні акумулятори значно перевершують по продуктивності стандартні батарейки AA і відображають час роботи з точністю до хвилин. Величезний вибір рішень для зарядних пристроїв включає в себе Стійко станцію SBRC з підтримкою Wireless Workbench, а також док-станції і зарядні станції.

За допомогою моніторингу в режимі реального часу за допомогою AXT600 Spectrum Manager можливо нейтралізувати радіочастотні перешкоди вручну, перемикаючи сигнал на чітку частоту резервного копіювання, або програмуючи систему, щоб зробити це автоматично.

 

 

Навіть в перевантаженій радіочастотної середовищі Axient Digital зберігає чудову якість сигналу, забезпечує максимальну стабільність і безкомпромісну чистоту звуку.

Дуже важливим є вибір робочого частотного діапазону радіосистем. Ми використовуємо полосу 470 – 636 МГц, що відповідає міжнародним нормативам та новітнім вимогам до радіосистем.

 

Інформацію надала компанія «Зінтеко»