Новини від компанії «Зінтеко»

Океан Ельзи 360°

 

 

Майже 100 тисяч глядачів відвідали унікальний виступ гурту Океан Ельзи. Вперше в Україні для виступу у полі звели сцену у форматі 360 градусів. Концерт під назвою «Океан не мовчить» приурочили до Дня Києва 26 травня.

 

 

Спеціально до дійства у польових умовах у чотири гектари звели круглу сцену з оглядом 360 градусів. Навколо неї розташували величезну фан-зону. Концепція концерту, власне, у цьому і полягала – «демократичний» виступ дозволив усім глядачам з усіх сторін все добре бачити і чути.

Сценічний комплекс вдалося звести за 4 доби. Слід зауважити відмінну інженерну роботу. Щоб доставити металеві алюмінієві конструкції на територію виставкового центру, задіяли 10 фур місткістю 20 тонн і ще стільки ж 5-ти тонних. Барикади та інші види огорожі доправляли до місця окремо. Спеціально до свого виступу Океан Ельзи влаштували неймовірне світлове шоу.

Концерт тривав впродовж 3 годин. Музиканти виконали найгучніші хіти ОЕ. Так само під час виступу лідер гурту Святослав Вакарчук згадав українських політв`язнів та бійців, які захищають Україну, і також присвятив їм окрему композицію.

Не обійшлося і без виконання треку під власний акомпанемент музиканта на роялі. Артист виконав композицію «Не питай», граючи однією рукою на роялі, а іншою тримаючи мікрофон. Завершився виступ оптимістично – піснею «Все буде добре».

 

Інформацію надала компанія «Зінтеко»