Новини від компанії «Зінтеко»

LP у Києві

 

 

Відома американська співачка Лаура Перголіцці, більш відома під псевдонімом LP, презентувала українським шанувальникам новий альбом. Концерт відбувся у столичному Палаці спорту 14 квітня.

 

 

Нова платівка називається «Heart to mouth» і містить 12 треків. Це вже п`ятий альбом співачки, втім, попередні релізи не були такими популярними. Перші лонгплеї LP на початку 2000-х не здобули світового визнання. А от прорив стався наприкінці 2015 року, коли пісня «Lost On You» потрапила в хіт-паради п`ятнадцяти країн.

LP вже вп`яте виступила у Києві і знову наповну продемонструвала свій широкий голосовий діапазон, а також майстерне володіння художнім свистом. Також оцінити виступ популярної артистки вперше зможуть мешканці інших українських міст. У межах міні-туру Лаура Перголіцці дасть концерт у Львові сьогодні, 18 квітня.

 

 

LP має неополітанське, сицилійське та ірландське коріння. Її не сплутати з кимось іншим – глибокий голос, майстерний свист, неслухняні кучері та андрогінна зовнішність. Багато років вона писала пісні для світових зірок, як-от Rihanna, Christina Aguilera, Backstreet Boys. Масова популярність до LP прийшла неочікувано: одного разу в Instagram незнайомий грек похвалив її пісню «Lost On You» і попросив дозволу на її використання. Згодом видав сингл у Греції і так розповсюдив музику співачки далеко за межі Північної Америки.

 

Інформацію надала компанія «Зінтеко»