Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Вперше в Україні Arturia MicroLab

 

 

Універсальний 2-октавний контролер MicroLab пропонує високоякісні клавіші, зручні функції для подорожуючих, потужне додається програмне забезпечення та вбудований приховуваний кабель. Піонери музичних технологій Arturia анонсували нову клавіатуру контролера, яка схвилює як нових користувачів, так і досвідчених професіоналів. MicroLab – це невелика MIDI-клавіатура з інтелектуальним дизайном, яку ви можете взяти з собою куди завгодно.

 

 

Особливості MicroLab

25 «Slim Key» клавіш, чутливих до швидкості натискання

 • Октавне зміщення, утримання і кнопки вибору MIDI-каналу.
 • Ємнісні стрічки модуляції і зміни висоти тону.
 • Захисний прогумований каркас.
 • Три варіанти кольору.
 • Вбудований слот для зберігання USB-кабелю.

Що робить Microlab унікальним?

Клавіші

 

 

Microlab оснащений такими ж професійними тонкими клавішами, як і в контролері KeyStep, який вже став промисловим стандартом. Зазвичай, клавіатура, якою оснащуються бюджетні контролери, залишає бажати кращого, але ті 25 виразних, чутливих до швидкості натискання клавіш на MicroLab дарують справжню насолоду від гри.

Кнопка «Hold» дає миттєвий ефект сустейну, а при натисканні її разом з клавішею «shift» ви отримуєте доступ до режиму «chord», що дозволяє вам програмувати акорди і відтворювати їх дотиком одного пальця.

Прогумований каркас захищає MicroLab від ударів і подряпин, коли ви знаходитесь в дорозі, а також має поглиблення, яке ідеально підходить для USB-кабелю, дозволяючи легко зберігати або упаковувати його. MicroLab також оснащений ємкісними регуляторами модуляції і висоти тону, що працюють так само, як сенсорні екрани – вони також дозволяють проглядати і обирати пресети одним дотиком. Ви також можете швидко перемикати MIDI-канали за допомогою спеціальної ручки і цифрових клавіш.

Форма

 

 

Arturia розробила цей контролер щоб він допомагав вам в роботі, а не заважав. Оскільки кабель втоплений в корпус, ви можете розмістити MicroLab впритул до іншого пристрою.

Його ширина не перевищує середню ширину столу в поїзді чи літаку, а каркас не дає йому ковзати. Клавіші також трохи втоплені в корпус, що знижує ризик пошкодити їх при транспортуванні в рюкзаку.

Програмне забезпечення

MicroLab включає в себе 3 відмінних найменування програмного забезпечення безкоштовно.

  • Analog Lab Lite

Відкрийте для себе 600 фантастичних пресетів з серії V-Collection, відзначеної нагородами. Аналогові і цифрові синтезатори, класичні органи і фортепіано.

  • UVI Grand Piano Model D

Чудово засемплований рояль Steinway спеціально для того, щоб ви могли насолодитися ним, граючи на виразній, чутливій до швидкості натискання клавіатурі.

  • Bitwig Studio 8-Track

Потужна і інноваційна віртуальна студія для запису, секвенцій та мікшування ваших треків. Створюйте музику прямо з коробки!

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: