Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Поява нового Іспанського бренду класичних гітар Salvador Cortez

 

 

Сьогодні ми представляємо бренд класичних іспанських гітар Salvador Cortez, якими нещодавно поповнився каталог порталу «Музикант.укр».

Бренд Salvador Cortez було засновано 1979 року майстром із виготовлення класичних гітар Хосе Антоніо Педросою (José Antonio Pedrosa). Продукція даного бренду орієнтована на гітаристів класичної школи гітарної майстерності.

Гітари Salvador Cortez виконано в найкращих традиціях іспанської школи. Технологія виготовлення, заснована на виборі високоякісних і разом із тим характерних саме для іспанської гітари матеріалів, надає кожному інструменту неповторного звучання. Саме тому в кожному інструменті Salvador Cortez живе душа іспанської гітари.

Серед музикантів, які використовують гітари Salvador Cortez, можна відзначити таких видатних виконавців, як Роберто Маргарителла, Джанпьєро Мерколі, Віто Нікола Парадісо, та багатьох інших.

 

 

І тепер ми з радістю представляємо Вам моделі класичних гітар від іспанського бренду Salvador Cortez, які додалися до нашого каталогу.

 

Інформацію надала компанія «Музыкант.укр»