Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Нові надходження інструментальних мікрофонів від Lewitt

 

 

Австрійська компанія Lewitt презентувала нові моделі конденсаторних мікрофонів, які вже доступні для попереднього замовлення на сайті – https://musician.ua/. Широко відома багатьом серія LCT поповнилася трьома цікавими пропозиціями для запису музичних інструментів.

 

 

Нова версія LCT 140 одержала приставку Air і до неї були додані нові функції. LCT 140 Air — незамінний інструмент для студійного звукорежисера. Цей компактний конденсаторний мікрофон з маленькою діафрагмою впорається практично з будь-яким завданням: фільтр низьких частот Low-cut зведе до мінімуму структурний шум і низькочастотний гул, а вбудований атенюатор PAD зменшує рівні сигналу перед активним процесом посилення. Це дає можливість записувати інструменти з високим рівнем звукового тиску, уникаючи перевантаження на схемах мікрофона й позбавивши тракт від небажаних викривлень.

 

 

Що ж робить цей мікрофон таким «повітряним»? Інженери Lewitt додали перемикач Air/Flat. Air забезпечує відвертий й яскравий характер завдяки невеликому підйому в районі високих частот. Відмінний вибір, якщо Вам потрібно записати готовий звук із самого початку. Ви можете відразу використовувати ці записи по призначенню, не витрачаючи час на пост-продакшн. Flat забезпечує лінійну частотну характеристику, тому якщо ви прагнете до реалістичної звукової картини – це правильний вибір.

Радимо також звернути увагу на ще одну новинку – лаконічний LCT 040 Match, який вигідно відрізняється своїм ергономічним дизайном. Його компактні розміри дозволяють добитися максимально зручного позиціонування навіть у самих обмежених просторах. Мікрофон розроблений спеціально для точної передачі всіх акустичних особливостей звуку ударної установки й акустичної гітари. Його маленька мембрана в 17 мм допомагає достовірно захопити перші мілісекунди звуко добування. Завдяки цій особливості конденсаторний мікрофон LCT 040 Match буде гарним вибором для запису різних акустичних інструментів, у тому числі клавішних, струно-смичкових, а також хорів і камерних ансамблів.

 

 

До речі саме із двох таких мікрофонів полягає комплект LCT 040 Match (Stereo pair). Купуючи готову стереопару, Ви можете бути впевнені, що ці мікрофони ідеально узгоджені – ніколи раніше запис атмосферного й збалансованого стерео не був такий простий і доступний.

Приємним доповненням стане продуманий комплект аксесуарів: кожний мікрофон поставляється у комплекті з мікрофонним тримачем, повітряним захистом і чохлом для безпечного транспортування.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»