Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Навесні стартує продаж вдосконалених акустичних систем DIGITAL PRO від MAXIMUM ACOUSTICS

 

 

Відомий бренд Maximum Acoustics оголосив про випуск інноваційної серії цифрових акустичних систем DIGITAL PRO, розроблених на основі популярної серії PRO. Інженери компанії приділили особливу увагу якості використовуваних комплектуючих, а також домоглися значних удосконалень, пов`язаних з посиленням потужності. Крім того, нові акустичні системи отримали новий функціонал, який значно розширює можливості їх використання.

У пристроях, що включають принципово новий цифровий підсилювач потужності класу D, передбачені високоякісні роз`єми швейцарської компанії Neutrik, яких не було в моделях колишніх серій. Вони забезпечують надійний контакт, відрізняються довговічністю і стабільністю фізичних параметрів. оцінити по заслузі (належно).

 

 

Користувачі напевно оцінять належним чином роз`єм Speaker Out, що дозволяє підключити додаткову пасивну акустичну систему, істотно розширивши можливості системи. Однією з головних переваг нових цифрових акустичних систем є збільшена номінальна потужність. Якість всіх комплектуючих дуже висока за традиційно прийнятною ціною. Старт продажів заплановано на 1 березня 2019 року.

Детальні характеристики нових пристроїв:

  Digital PRO.12 BLU Digital PRO.15 BLU
12`` акустична система 15`` акустична система
Система 2-х-канальна широкосмугова 2-х-канальна широкосмугова
Низькочастотний динамік 12``, 50 унцій 15``, 60 унцій
Драйвер 34 мм, титановий 44 мм, титановий
Потужність RMS 250 W 350 W
Імпеданс 8 Ом 8 Ом
Частотний діапазон 40 Hz – 18 KHz 40 Hz – 18 KHz
Чутливість 98 dB (+/- 2dB) 98 dB (+/- 2dB)
Підключення XLR/6.35мм/RCA XLR/6.35мм/RCA
Рівень мікрофонного
вхідного сигналу
<5 mV <5 mV
Рівень лінійного
вхідного сигналу
250 mV 250 mV

 

Для довідки. Успішно зарекомендував себе на ринку бренд Maximum Acoustics в якості основного напрямку діяльності вибрав виробництво активних і пасивних акустичних систем, мікрофонів і іншого звукового і супутнього обладнання. Компанією представлений великий модельний ряд продукції в широкому ціновому діапазоні, що дозволяє кожному користувачеві вибрати найбільш прийнятні пристрої.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»