Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Lag – нова поставка з цікавими новинками!

 

 

Лоск, шик і рок – це, по суті, все, що можна коротко сказати про чудові гітари і укулеле LAG. Розкішні інструменти всесвітньо відомого бренду – вже на складі Allegro-Music. Ми отримала багато цікавих новинок! Хочете знати більше? Читайте далі.

У нашому асортименті додалося кілька класичних гітар серії Occitania. Їх грифи на 19 ладів з палісандровою накладкою виконані з червоного дерева, обичайки і нижні деки – з палісандра, а верхні деки – з масиву ялини.

 

 

На окрему увагу заслуговує бас-гітара Lag TIKI TKB150CE з низьким діапазоном звучання, яка відмінно підійде як для навчання, так і для професійної гри. У тій же серії представлені електроакустична і акустична гітара. Вони оснащені п`єзо-датчиками і дуже комфортні у використанні. На такій гітарі приємно вчитися грати, швидко досягаючи приголомшливих результатів.

Якщо ви шукаєте укулеле професійного або напівпрофесійного рівня, пропонуємо вашій увазі відразу шість нових гавайських гітар з лінійки TIKI UKU, кожна з яких має унікальний тембр і вельми поступливий характер:

Втім, варто розглянути весь асортимент інструментів Lag, щоб придбати те струнне щастя з інноваційними нейлоновими струнами, яке буквально попроситься в руки музиканта. Крім того, в наших магазинах можна вибрати оригінальні брендові аксесуари Lag.

 

 

Історія бренду Lag безпосередньо пов`язана з ім`ям музиканта, творця пісень і захопливого бітломана Мішеля Лаг-Шаваррья, що зазнає справжню пристрасть до гітар. Якийсь час він був учасником різних поп-груп і рок-колективів, після чого зрозумів, що хоче і може реалізувати себе в іншій діяльності. Він відійшов від виконавства, вирішивши втілити в життя свій «гітарний проект», і в 1978 році повністю занурився у цей процес.

Щоб відточити навички, тепер вже колишній музикант, не покладаючи рук, працював в майстерні струнних інструментів в Тулузі. Минуло кілька років – і Мішель Лаг-Шаваррья запросив усіх бажаючих на відкриття власного магазину. Перші клієнти з`явилися практично відразу ж на заздрість недоброзичливцям, які чекали провалу амбітного француза.

А через якийсь час прийшов справжній успіх, гітари Lag були високо оцінені професіоналами найвищого рівня і стали майже нездійсненною мрією багатьох виконавців-початківців. Після того, як в 2002 році значні кошти у виготовлення струнних інструментів високої моди вклав відомий підприємець Жерар Гарньє, бренд зловив хвилю успіху і процвітання.

Lag не довіряє створення унікальних гітар якимось стороннім виробникам. Батьківщиною дизайнерських інструментів залишається затишна невелика майстерня на південному сході Франції. Всі операції по збірці струнного чуда виконуються вручну. При цьому кожен етап ретельно контролюється з великою увагою навіть до незначних нюансів.

Треба зауважити, деревина в гітарах використовується африканська або далекосхідна, а заготовки висушуються в особливих умовах. Грифи виготовляються з використанням двостороннього титаново-сталевого анкера, який дозволяє уникнути навіть найменшої деформації дерева. Фінальна обробка – це нанесення декількох шарів високоякісного лаку.

Окремим напрямком LAG стало виготовлення гавайських гітар укулеле, популярність яких у всьому світі зростає величезними темпами. Інструменти LAG легко можна впізнати за особливою інкрустацією в формі окситанського хреста.

Колекційні і доступні моделі гітар і укулеле

Раніше гітари LAG вважалися швидше колекційними, і володіння ними вважалося величезною удачею заможних виконавців, нині ситуація дещо змінилася. У лінійці з`явилися інструменти в різних цінових категоріях. Серійні гітари виробляються на фабриці в Дангуане за особливою технологією під жорстким контролем кращих майстрів LAG.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»