Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Peace Musical – світовий постачальник музичних інструментів

 

 

Коли заходить мова про компанію Peace Musical, то її неодмінно знають, ті хто хоча б раз у своєму житті займався пошуком барабанних установок або ж якого-небудь аксесуара до них. Цей виробник відомий тим, що вже понад тридцять років виготовляє все – від високоякісних барабанів і перкусії до найменших запчастин і гвинтиків. Компанія займає провідне місце серед світових постачальників музичних інструментів і запчастин у цій індустрії. Більше того чимало світових компаній світу є замовниками окремих комплектуючих та запасних частин, які виготовляє Peace Musical. Тому навіть якщо ви граєте на популярних брендах то немає ніякої гарантії, що в них не використані комплектуючі від цієї компанії.

Окрім історії, що має за собою компанія, а це вже більше 30 років, тут надають велике значення якості продукції. Працівники Peace створили сучасну виробничу базу для виготовлення музичних інструментів та різноманітних аксесуарів до них. Також на підприємстві діє ефективний контроль якості. Окрім того, і це дуже важливо - всі розробки, конструкції та різноманітні пристосування для барабанщиків розробляються людьми, які грали або ж і надалі залишаються барабанщиками. Весь асортимент продукції виготовляється високопрофесійними досвідченими майстрами.

Те що компанія виготовляє комплектуючі для відомих брендів дало змогу контактувати з іншими виробниками і бути завжди на вершині світових тенденцій у цій галузі. Тобто застосовувати відкриття, нововведення у розробку своєї продукції, добиватись нового звучання, якості, бути завжди серед перших хто застосував те, чи інше «ноу-хау». Але разом з цим, коли президент компанії Майкл Чен створив виробництво барабанів, то перед собою поставив ціль виготовляти професійні, сучасні і якісні інструменти по доступній ціні. Філософія компанії побудована на тому, щоб надати будь-якому музиканту свободу у грі для повного самовираження і реалізації творчих задумів без будь-яких обмежень.

 

 

Сьогодні продукція Peace Musical продається на шести континентах і більше, ніж в 100 країнах. Вона незмінно користується попитом завдяки гарантованій якості і високим технічним характеристикам, які притаманні для продукції Peace. Каталог від компанії пропонує: сотні високоякісних, першокласних, добротних виробів – від дрібниць, на зразок барабанних ключів, смушкових гайок, гумових підніжок, натяжних стрижнів і до безшовних, виточених з використанням комп'ютерів робочих барабанів з благородних металів.

В каталозі компанії «Allegro-Music» широко представлена продукція бренду Peace Musical.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»