Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Компанія «Алегро-Мюзік» візьме участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018»

 

 

Компанія «Алегро-Мюзік» гідно буде представлена на виставці «Український Музичний ярмарок 2018», що проходитеме з 11 по 13 жовтня в міжнародному виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Основною місією компанії є участь у розвитку музичної культури України. Наші прямі завдання полягають в постачанні якісних музичних інструментів, звукового і світлового обладнання, DJ обладнання та інших музичних аксесуарів. До складу компанії входить роздрібна мережа музичних магазинів Музикант, інтернет-магазин, підрозділи дистрибуції, інсталяції, оренди та сервісної підтримки обладнання. На сьогоднішній день працюють представництва компанії в Києві та Одесі. Компанія є ексклюзивним дистрибутором на території України продукції більше 40 світових виробників музичних інструментів і обладнання переважно Європейських і Американських брендів. Основні бренди, представлені в нашому асортименті на сьогоднішній день: PREMIER, PEACE, LEWITT, ARTURIA, ORLA, BESPECO, GEMINI, FERNANDES, HIWATT, LAG, MAXIMUM-ACOUSTICS, HORA, ZALIZO, UFIP, EBS, SOURCE AUDIO та ін.

 

 

На виставці компанія «Алегро-Мюзік» представить британський бренд Premier Music International Limited, який є одним із найбільш відомих, досвідчених і масштабних виробників ударних інструментів та перкусії. Тут можна буде оглянути ударні установки та маршові барабани від цього виробника. Головною відмінною особливістю інструментів «Premier» є якість їх звучання. А саме – яскравість звука в комплексі зі зручністю для виконання та довговічністю.

 

 

Серед музичних інструментів, що можна буде оглянути під час проведення «Українського Музичного ярмарку 2018» компанія «Алегро-Мюзік» пропонує відвідувачам ознайомитися з міді-клавіатурами і аналоговими синтезаторами від ARTURIA. Міді-клавіатури цього виробника виконані з метою оптимізації творчого процесу, збережуть Ваш час власне для музики, а не на вирішення технічних проблем.

 

 

Надіємось, що не меншу увагу привернуть увагу тих хто цікавиться клавішними інструментами, синтезатори від цього ж бренду. Орієнтуючись на інновації, команда Arturia прагне інтегрувати новітні досягнення в галузі комп’ютерних технологій у свої продукти. Це передбачає тісну співпрацю з дослідницькими інститутами, постійні розробки нових музичних інструментів та програмного забезпечення. Тому синтезатори від Arturia користуються популярністю серед музикантів з усього світу.

 

 

На ярмарку можна буде познайомитись і з цифровими піаніно Orla. Це прекрасне поєднання стильного сучасного дизайну та звучання повноцінного піаніно. Orla - італійська компанія, яка створює клавішні інструменти високого класу. Продукція фірми завжди вирізняється якістю звуку і елегантним дизайном. Ще однією відмінною рисою даного бренду є доступна ціна на інструменти такого рівня. Не часто зустрінеш подібне поєднання: широкий спектр високоякісних клавішних і доступна вартість.

 

 

Серед музичних інструментів на стенді Компанії «Алегро-Мюзік» будуть представлені гітари укулеле від Korala. Популярність цього крихітного інструменту зростає в геометричній прогресії! Доступність у фінансовому сенсі, компактність самого інструменту і легкість в навчанні все частіше спонукають меломанів взяти до рук саме цей інструмент. Korala - це фірма, яка відмінно зарекомендувала себе в усьому світі.

Отож запрошуємо до нашого стенду. Ми завжди готові продати Вам товар, який Ви оберете, але і готові порадити кращу пару «ціна-якість». Окрім того, тільки у нас можна оформити безпроцентну розстрочку. Приходьте на виставку «Український Музичний ярмарок 2018», що проходитеме з 11 по 13 жовтня в міжнародному виставковому центрі «АККО Інтернешнл» і особисто випробуйте, те що мрієте купити на стенді компанії «Алегро-Мюзік»!

Не економте на якості звучання, а обирайте те, що Вам до вподоби!

 

Інформацію надала компанія «Алегро-Мюзік»