Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Одяг для класичних гітар Bespeco

 

 

Говорити про те, що класична гітара як і будь-який інструмент потребує захисту, зайве. І тут вам, як завжди прийде на допомогу італійська фірма Bespeco. Саме вона готова запропонувати чохли для цього інструменту хорошої якості і за гарну ціну.

Bespeco BAG100CG

 

 

Чохол для класичної гітари, серія Borso Training Line, виготовлений з міцного нейлону "Oxford cloth 600D" з посиленими за допомогою ПВХ швами. Товщина утеплювача становить 10 мм. Для аксесуарів передбачені 2 великі кишені, зверху і знизу. Бічна ручка для перенесення оснащена м'якою накладкою, є зручні регульовані наплічні ремені. Ззаду чохла є спеціальна петля для підвішування. Внутрішня частина чохла посилена для захисту струн і бриджу. По краях встановлені гумові протиударні накладки.

Bespeco BAG50CG

 

 

Чохол для класичної гітари (розмір 4/4), серія Young Line. Виготовлений з міцного нейлону 420D, всі стики тканини посилені бортиками з ПВХ. Є велика передня зовнішня кишеня для аксесуарів. Замок-блискавка спеціально прошитий, що запобігає розриванню тканини. Для перенесення чохол оснащений бічною ручкою і регульованими заплічними ременями.

Bespeco BAG34CG

Чохол для класичної гітари (розмір 3/4), серія Young Line. Виготовлений з міцного нейлону 420D, всі стики тканини посилені бортиками з ПВХ. Є велика передня зовнішня кишеня для аксесуарів. Замок-блискавка спеціально прошитий, що запобігає розриванню тканини. Для перенесення чохол оснащений бічною ручкою і регульованими заплічними ременями.

Bespeco BAG200CG

 

 

Чохол для класичної гітари, серія Preformer Line, виготовлений з міцного нейлону "Oxford cloth 600D" з посиленими за допомогою ПВХ швами. Товщина утеплювача становить 15 мм. Для аксесуарів передбачені 2 великі кишені, зверху і знизу. Бічна ручка для перенесення оснащена м'якою накладкою, є зручні регульовані наплічні ремені. Ззаду чохла є спеціальна петля для підвішування. Внутрішня частина чохла посилена для захисту струн і бриджу. По краях встановлені гумові протиударні накладки.

Bespeco BAG150CG

 

 

Чохол для класичної гітари, серія Color Line, виготовлений з міцного нейлону "Oxford cloth 600D" з посиленими за допомогою ПВХ швами. Товщина утеплювача становить 10 мм. Для аксесуарів передбачене велике переднє відділення. Бічна ручка для перенесення оснащена м'якою накладкою, є зручні регульовані наплічні ремені. Внутрішня частина чохла посилена для захисту струн і бриджу. По краях встановлені гумові протиударні накладки.

Bespeco FOAM100CG

Жорсткий чохол для класичної гітари виготовлений з міцного нейлону 600D. Тверда внутрішня підкладка виконана з піни. Оснащений нейлоновою ручкою для перенесення. Велика передня кишеня для аксесуарів.

Bespeco BAG400CG

 

 

Чохол для класичної гітари BAG400CG, серія Famous Line, виготовлений з міцного нейлону "Oxford cloth 600D" з посиленими швами. Товщина утеплювача становить 35 мм. Для аксесуарів передбачені 2 великі кишені, зверху і знизу. Бічна ручка для перенесення оснащена зручним ущільнювачем. Регульовані наплічні ремені з прихованим професійним кріпленням. Внутрішня частина чохла посилена для захисту струн і бриджу. Ззаду чохла є спеціальна петля для підвішування.

Bespeco BAG300CG

 

 

Чохол для класичної гітари BAG300CG, серія Virtuoso Line, виготовлений з міцного нейлону "Oxford cloth 600D" з посиленими за допомогою ПВХ швами. Товщина утеплювача становить 25 мм. Для аксесуарів передбачені 2 великі кишені, зверху і знизу. Бічна ручка для перенесення оснащена м'якою накладкою, є зручні регульовані наплічні ремені. Ззаду чохла є спеціальна петля для підвішування. Внутрішня частина чохла посилена для захисту струн і бриджу. По краях встановлені гумові протиударні накладки.

Не економте, на таких важливих аксесуарах як чохли для інструментів. Тим більше, якщо додати, що чохли від «Bespeco» це не тільки добротний продукт, але й по-своєму витвір мистецтва у світі чохлів!

Не економте на чохлах, адже музичні інструменти коштують набагато дорожче! Вдалих покупок!

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»