Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Захист для інструментів від «BESPECO»

 

 

Ну от і здійснилась Ваша мрія – Ви придбали музичний інструмент. Здавалось б, що все позаду і на вас чекають тільки репетиції, концерти. Але, коли починаєш збиратися в дорогу розумієш, що не менше, ніж інструмент, нам потрібний футляр для нього. Адже як ще безпечно і зручно довезти музичний інструмент на місце репетиції, концерту. Завдання ускладняється ще тим, що виступ може бути не в рідному місті, не на один день, а можливо і не в рідній Україні. Як зберегти інструмент від впливу навколишнього середовища, можливих непередбачуваних екстремальних випадків? Відповідь проста, а саме, придбати футляр в якому і буде відбуватися транспортування.

Будь-який музичний інструмент вимагає дбайливого ставлення до себе. І найпростіше, що ми можемо зробити для нашої улюбленої, наприклад, гітари,гобоя,ударної установки або ж навіть роялю – купити для них чохол. Складно уявити собі який-небудь з цих інструментів в сумці або в багажнику автомобіля. Всі без винятку інструменти, нехай навіть, на перший погляд, прості і не дорогі – всі вони надзвичайно чутливі до перепадів температури, вологості та інших зовнішніх впливів, що вже казати про механічні пошкодження. А тому, будь-який музичний інструмент вимагає до себе уваги. Навіть новачки, що тільки розпочинають займатися музикою і наразі не планують виходити з дому разом з інструментом, помиляються якщо думають, що чохол для їхнього інструменту не потрібний. Адже і в квартирі інструмент може бути пошкоджений випадково членами сім`ї, домашніми тваринами.

 

 

Сьогодні на ринку представлено безліч різних чохлів для музичних інструментів, проте в першу чергу, ми пропонуємо звернути увагу на італійський бренд із 35-річною історією – Bespeco. Це одна з найвідоміших компаній, що спеціалізується на виробництві аксесуарів для музичних інструментів. В її асортименті велика кількість різних варіантів і пропозицій, найширший ціновий діапазон. Всі чохли компанії Bespeco виконані з високоміцної тканини NYLON різного ступеня щільності, яка відмінно захистить ваш інструмент від вологи, пилу інших зовнішніх чинників. Крім того, варто звернути увагу і на той факт, що чохли, призначені для транспортування інструменту мають безліч кишень різного розміру, що для музиканта просто знахідка: ремінь для гітари, медіатори, тюнер, запасні струни, барабанні палочки – кудись же це треба складати!

Для домашнього зберігання інструменту буде цілком достатньо простого чохла. Такий чохол чудово впорається зі своїм завданням – захистить Ваш інструмент від бруду і подряпин. Для більш активної музичної діяльності інструментові потрібен міцніший чохол, із ущільнювачем і заплічними ременями для більш зручного транспортування. Він виготовлений уже зі щільнішого нейлону, ніж «домашній», до того ж, має 20-міліметрове ущільнення.

Також існують ще міцніші чохли, як, наприклад, чохол для електрогітари Bespeco з ущільнювачем аж 35 міліметрів! Його можна впевнено назвати напівтвердим, і він буде просто незамінним для найактивніших музикантів. У такому чохлі Ваш інструмент не «боятиметься» ані зимового холоду, ані перевезення в громадському транспорті, ані будь-яких інших труднощів у житті музиканта, який багато репетирує і гастролює.

Окрім усіх інших переваг, не зайвим буде звернути увагу і на зовнішній вигляд чохлів фірми Bespeco: завдяки багаторічному досвіду дизайнерів Bespeco, продукція компанії виглядає надзвичайно свіжо і стильно. Інновації, втілені з вишуканістю та італійською пристрастю – ось головні компоненти успіху Bespeco на ринку музичного обладнання. Музиканти, які вже користувалися чохлами від фірми Bespeco, як правило люблять ці зручні, дизайнерські і витривалі аксесуари і продовжують і надалі ними користуватися.

Окрім того, тільки у нас можна оформити безпроцентну розстрочку. Заходьте в наші магазини і особисто випробуйте, те що збираєтесь купити!

Не економте на якості звучання, а обирайте те, що вам до вподоби. Вдалих покупок!

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»