Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Arturia презентувала оновлену лінійку міді-клавіатур KeyLab MkII

 

 

Піонери створення аудіообладнаня та (музичного) програмного забезпечення з радістю презентують останнє покоління їх легендарної лінійки midi-контролерів KeyLab.

KeyLab MkII поєднує в собі найкращі можливості своїх попередників: Arturia KeyLab разом з оптимізованим робочим процесом та інтелектуальними функціями від KeyLab Essential, додаючи нові цікаві можливості та новий рівень якості, експресії та розкоші. KeyLab MkII - це must-have контролер для професійних музикантів.

 

 

ПОВНИЙ НАБІР ФУНКЦІЙ

Arturia прислухалась до Ваших побажань.

Все, про що тільки може бажати сучасний продюсер, ми об’єднали у величному, ергономічному корпусі.

Короткий список основних функцій:

 • Контролер MIDI и USB, сумісний з програмним забезпеченням Mackie HUI.
 • Клавіатура Arturia Pro-Feel чи 49 чи 61 напівзважених клавіш, чутливих до швидкості та сили натискання.
 • Міцний алюмінієвий корпус.
 • Металевий пітч-бенд та колесо модуляції.
 • 4 виходи CV та 1 вхід CV для модульного підключення.
 • Пресети для різних DAW з магнітними накладками.
 • Повна інтеграція з Analog Lab з виділеними кнопками «Категорія» для швидкої навігації.
 • Три банка з 9 MIDI-регуляторами, фейдерами, та RGB-педами, попередньо налаштованими для роботи з Analog Lab 3 Instruments, а також з можливістю перепризначення.
 • 16 багатофункціональних педів з RGB-підсвіткою, чутливих до швидкості натиску та тиску.
 • 2 акордових режими, які можна налаштовувати.
 • 32-символьний LCD-дисплей.
 • Входи для педалей сустейн та експресії, а також три додаткових допоміжних педальних входи.

ДЕКІЛЬКА РЕЖИМІВ КЕРУВАННЯ

Пропонуючи 3 різних режими, KeyLab MkII дозволяє повністю сконцентруватись на виконуваній задачі, не відволікаючись на налаштування.

DAW mode пропонує повний контроль над звукозаписуючою платформою, а керування її основними елементами, буде заходитися завжди під руками. Крім того, KeyLab MkII постачається з 10 магнітними накладками та готовими налаштуваннями для найбільш популярних DAW.

Analog Lab mode автоматично назначає всі регулятори, фейдери та кнопки для ідеальної роботи з Analog Lab 3, яка йде в комплекті. Насолоджуйтесь повним контролем над більш ніж 600 культових синтезаторів, клавішних, органів, семплерів, струнних машин та фортепіанних тембрів. З легкістю розділяйте клавіатуру та використовуйте мульти-тембри, запросто переглядайте пресети з допомогою виділених кнопок категорій та здійснюйте пошук за тегами з допомогою поворотного регулятора.

User mode надає вам повний контроль над KeyLab MkII, причому ви можете налаштувати практично кожну клавішу, пед, кнопку, перемикач, фейдер та регулятор для відправки будь-яких бажаних MIDI-сигналів чи команд. Зберігайте до 10 користувацьких карт, які ідеально підходитимуть під ваш сетап, - від одночасного керування декількома ефектами та VST, до надання вам повного і тотального контролю над кожним параметром віртуального інструмента.

 

 

ВРАЖАЮЧЕ ПРОГРАММНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Кожна KeyLab MkII постачається з надихаючою колекцією програмного забезпечення, яка дозволить вам приступити до виконання чи запису прямо з коробки. В комплект входять два повних набори Arturia - Analog Lab 3 та Piano V 2, які пропонують вам не тільки насолоджуватись більш ніж 6000 неймовірних вінтажних синтезаторів та клавішних тембрів від Arturia V Collection, а також багатою бібліотекою приголомшливих фортепіанних тембрів.

МОДУЛЬНА СУМІСТНІСТЬ

Підключення контрольної напруги KeyLab MkII дозволяє вам відкривати світ старовинних синтезаторів та Eurorack модулів. З 4-ма виходами CV для керування висотою, гейтом та двома джерелами модуляції, ви можете перенаправляти живу гру або автоматизацію, якою керує DAW, на ваш модульний механізм. Також наявний один вхід CV , який перетворює вхідні сигнали з модулів у дані MIDI / USB, підготовані для вашої DAW.

НАДИХАЮЧА ЯКІСТЬ

Кожен елемент KeyLab MkII був створений з найвищою якістю. Від міцної алюмінієвої рами до металевих коліс модуляції та пітч-бенда; від преміального програмного забезпечення, що йде в комплекті, до шовковисто-м’якої клавіатури Arturia Pro-Feel.

Це контролер, покликаний приносити задоволення від роботи!

KeyLab MkII доступна як в білому, так і в чорному виконанні, а також в версіях на 59 та 61 клавішу.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»