Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Радіосистема CKMOVA VOCAL X V2 огляд від Надії Бондарець

CKMOVA – новий бренд в каталозі МУЗИКАНТ.укр. Це креативна та неординарна компанія, яка виробляє незвичайні аудіо продукти та професійні аудіо рішення. З моменту свого заснування у 2015 році компанія зосередилася на двох лінійках продукції: навушники та мікрофони. Зараз лінійка продукції включає різні типи аудіо рішень, таких як мікрофони для: DSLR (цифрових одно об’єктивних дзеркальних камер), мобільних телефонів, планшетів, ПК; а також обладнання для живого відео, різноманітні навушники TWS (True Wireless Stereo).

Радіосистема (мікрофон бездротовий) CKMOVA Vocal X V2
 Це ультракомпактна цифрова бездротова мікрофонна система. Вона є простим рішенням для проведення інтерв'ю, прямої трансляції з однією людиною в поєднанні з дзеркальною камерою, смартфоном, комп'ютером, мікшером. Система має ряд потужних функцій, включаючи 3,5-мм вихід на навушники, режим виведення моно і стерео (перемикається), режим мікрофонного і лінійного входу (перемикається), і OLED-дисплей на двох передавачах та приймачі. Компактний та легкий передавач-кліпса для кріплення на одяг має вбудований всеспрямований мікрофон, також є можливість підключити зовнішній мікрофон AC-VM1 для різних сценаріїв запису. CKMOVA Vocal X здатна забезпечити стабільну передачу сигналу на частоті 2,4 ГГц та передачу високоякісного звуку.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тип радіосистеми

Цифрова

Призначення радіосистеми

Вокально-мовна

Радіодіапазон

Цифровий (2,4 ГГц)

Кількість каналів

9

Кількість мікрофонів

2

Тип мікрофону

Динамічний

Діаграма спрямованості

Всеспрямована

Розміщення мікрофону

На камеру, смартфон, диктофон, комп'ютер

Частотний діапазон 

20 Гц - 20 кГц

Чутливість

-33 +- 3 дБ (0 дБ =1 В/Па, при 1 кГц)

Співвідношення сигнал/шум

80 дБ

Роз'єми          

Jack 1/8”, USB Type-C

Радіус дії, м

100

Час роботи від батареї, год

10

Габарити, мм

56 x 38 x 17

Вага, кг

0,03

Комплектація           

Інструкція, 2 передавача, приймач, 2 петличних мікрофони, 5 кабелей, 2 вітрозахисти, сумка для зберігання

Колір 

Чорний

Відеоогляд CKMOVA VOCAL X V2 від Надії Бондарець

Авторська передмова

Дорогусіки, з'явився вільний час, тому назнімали ми з dream team ну дуууже багато україномовного контенту на сучасне і свіженьке.  Перший відеоогляд - майже короткометражний фільм з 4 різновидами тестування у хвіст і гриву :))))) з усіма факапами без запікування і монтажу (при тому хвилин 15 ще в відео не влізло якось окремо випущу – за кадром залишилися поради про перехідники на телефон, кількість каналів, кольори тощо). Дивіться, коментуйте, лайкайте, рекомендуйте.

https://youtu.be/L1RSGGIc4Os

Інформацію і світлини надала компанія МУЗИКАНТ.укр