Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Акрополіс»

Як обрати комбо підсилювач?

 

 

У музиці є безліч пристроїв для посилення звуку і комбо один з них. Він призначений для покращення звучання гітари, зокрема для електро. У ньому поєднується і підсилювач, і динамік, тому це досить важлива річ для професіоналів.

Музиканти знають і розуміють всю красу цього приладу, тому так ретельно вибиратють його. Як вибрати комбік для початківців музикантів є справжньою проблемою, і краще користуватися порадами професіоналів.

Різновиди комбо підсилювачів

Комбо підсилювачі – це комбіновані прилади з електронною схемою і акустичною відтворюючою системою в одному апараті. Вони поділяються на типи:

  • Гібридні. Всередину приладу вмонтовано відразу два типи – лампи та транзистор. Через збільшення можливостей ціна на такий прилад також зростає. Він ідеально підходить для бас-гітари і для професійної гри.
  • Лампові. Функціонує прилад на лампах. Звучання з пристрою характеризується м'якістю і чистотою.
  • Транзисторні. Працюють на основі транзистора. Ідеально підходять для музиканта.
  • Цифрові. Працюють як лампові моделі тільки без ламп всередині. Вони оснащені спеціальним процесором і ПО, що дозволяє їм емулювати ламповий звук класичного приладу. Їх основний мінус у втраті деяких моментів при звуковидобуванні і звучанні гітар.

Комбіки для акустичної гітари мають потужність 10-30 Вт, що ідеально експлуатувати для домашнього застосування без шкоди сусідам. У них невеликий розмір і невелика вага, що робить їх транспортабельними. Для студій запису і репетицій краще брати техніку з потужністю 50-150 Вт, а для концертних залів на 1-2 КВт, які підходять для електрогітари.

Вся портативна апаратура оснащена стандартним гніздом для входу, кнопкою живлення, входом для мікрофона, для навушників. Також є регулятор частоти, гучності і перемикач з чистого звуку на перевантаження. Якщо мелодія будується з різними ефектами, то професіонали рекомендують вибирати спеціальні педалі, ніж підсилювачі з вмонтованою можливістю. Таким чином можна досягти більш чистого і якісного звучання.

Поради щодо вибору

У виборі приладу для посилення звуку однозначно потрібно звернути увагу на відгуки досвідчених покупців або отримати консультацію у продавця. Зазвичай, рекомендують починати з простої транзиторної моделі. Вона проста в експлуатації, не важка, що дає можливість її переносити без надмірних зусиль. З потужністю також не варто перебільшувати. Всі вони поділяються за різними класами і типами, таким чином деякі прилади призначені для домашнього використання, деякі для студій, а треті для концертних залів. Кожен з них володіє різними важливими показниками.

Пристрій може бути з акумулятором або з можливістю живлення від розетки. Обидва варіанти хороші, але ще краще, коли поєднуються дві моделі. Це дозволяє видавати якісний звук. При виборі ще рекомендується дивитися на додаткові настройки і можливості. На початкових етапах ці показники навряд чи стануть в нагоді музиканту, але з часом музикант їх оцінить.

У комбо підсилювачів бувають різні ефекти і настройки, а саме перевантаження і реверберація. Зустріти подібні моделі можна з вбудованим процесором ефектів. Останній критерій, важливий при аналізі всіх варіантів, - це виробник. У світі музичної техніки досить компаній, що займаються виробництвом підсилювачів різного типу. Є моделі бюджетного класу, середнього і високого. На кожен з них знаходяться покупці і прихильники.

У виборі фірми виробника бажано враховувати стиль музики. Для року, джазу, фолку або поп потрібні різні пристрої. Професійні музиканти або консультанти допоможуть початківцю розібратися і зробити правильний вибір. Після визначення у всіх перерахованих вище параметрах варто звернути увагу на дизайн приладу. Багато покупців в зовнішньому вигляді техніки спираються на стиль музики, що виконується.

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»

 

 

«Акрополіс» у соціальних мережах: