Новини від компанії «Акрополіс»

Компанія Acropolis візьме участь в музичній виставці «Український музичний ярмарок 2019»

 

 

Компанія Acropolis, як провідний дистриб`ютор й виробник музичних інструментів в Україні, візьме участь в музичній виставці «Український музичний ярмарок 2019», тож запрошуємо на наш стенд вже 4 жовтня! Під час події наша команда презентує акустичні гітари Sigma Guitars, які сьогодні шаленими темпами завойовують прихильність музикантів по всій Україні й країнах СНГ; одні з найбажаніших ударних установок серед усіх барабанщиків – Gretsch Drums; новинки цифрових клавішних інструментів Casio та багато іншого.

Для усіх відвідувачів колектив компанії Acropolis проводитиме професійні семінари й майстер-класи, демонстрації музичних інструментів й обладнання, а також тест-драйв й обговорення нової продукції на ринку музичних інструментів. Тож «Український музичний ярмарок» – це саме те місце, де об’єднуються усі музиканти у велику дружню сім`ю для розвитку української музичної індустрії.

Можливо, бажаєте розпочати власний музичний бізнес? Наші менеджери з радістю поспілкуються на цю тему та детально проінформують про умови співпраці за чашкою смачної кави. Для учасників і відвідувачів виставки забезпечується бізнес-платформа, на якій панує робоча і ділова атмосфера, яка сприяє встановленню нових ділових контактів між учасниками виставки та її відвідувачами.

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»