Новини від компанії «Акрополіс»

Аксесуари та педалі JOYO – нові можливості з футуристичним дизайном

 

 

Більшість гітаристів знають, як важко зупинитись у виборі педалей та аксесуарів для створення власного звучання й сказати: «Так! Це саме те, що треба!». Адже з великою вірогідністю вже завтра закортить спробувати новий Delay, Overdrive чи Reverb або ж нову форму / матеріал медіаторів, які теж вагомо впливають на звучання Вашого інструмента. Тому сьогодні раді представити нове надходження продукції JOYO на склад компанії Акрополіс, яке пропонує дійсно вражаючі продукти з неймовірно низькими цінами. Тепер можна експериментувати без сильного удару по Вашому гаманцю й отримати професійне, високоякісне звучання та комфортну гру. Бажаєте переконатись?

Cерія педалей R-Series – це 4-е покоління гітарних ефектів, розроблених спеціалістами Joyo у найкращих традиціях компанії. Цікаво те, що анонсована серія реалізувала себе крок за кроком: перші прототипи можна було спостерігати наприкінці 2018 року, а останні пазли лінійки були представлені на зимовому NAMM 2019. Така стратегія компанії дозволила створити революційну серію, адже після кожної порції релізів, Joyo вдосконалювали свої ідеї, надихаючись мотивуючим фідбеком від професійних гітаристів та музичних видань.

На нашу думку, саме цей фактор зіграв вагому роль у створенні сучасних педалей з смачним саундом, екстравагантним дизайном і бюджетними цінами. Тож команда Acropolis з нетерпінням чекала на поповнення нашого складу саме новинками від JOYO, щоб випробувати їх та зрозуміти: чи може педаль за 60 – 90$ стати гідним конкурентом для флагманів на ринку гітарних ефектів.

Почнемо з назви самої лінійки і дізнаємось, що ж означає R у педалях «R-Series»? Саме ця літера символізує сучасні тенденції, розумні рішення й рішучі кроки компанії. «Revolution Series» – саме так охарактеризували нову сторінку JOYO в британській музичній пресі, аргументуючи тим, що компанія пропонує якісні, недорогі продукти, які зберігають насичений звук і відповідають вимогам сучасних гітаристів. «Назва представляє нашу єдину віру в наш продукт і наше нестримне бажання, щоб музиканти отримали саме ті ефекти і той функціонал, який вони хочуть і потребують на своїх педалбордах.» – так коментують назву нової серії інженери Joyo.

Головною фішкою педалей «R» є те, що більшість з них є аналогами (тобто клонами) бутікових вінтажних підсилювачів й педалей ефектів. Для прикладу, аналогове кільце педалі Taichi Overdrive створено на базі легендарного Zendrive Circuit; Uzi Distortion завдячує педалі Friedman BE-OD (або ж старшому брату – підсилювачу Friedman BE-100); а JOYO Zip Amp втілює найкращі традиції й характерне звучання преампа Xotic BB Preamp COMP. Ми були приємно вражені, що клони, які у 3 – 4 рази дешевші оригіналів, пропонують дійсно вражаючий саунд з гнучким налаштуванням. І цим JOYO підтверджують свої ідеали, адже пропонують дійсно професійні педалі з бюджетною ціною (точніше найнижчою), які стали справжнім вибухом на ринку гітарних ефектів! Як їм це вдається?

«Ми просто обожнюємо все те, що даруємо музичному світу. А ще ми любимо світлодіоди» – усміхаючись коментують фахівці JOYO, не видаючи секретів виробництва.

Хоча кожна педаль має свої унікальні особливості, проте усі педалі R-Series мають однаковий алюмінієвий корпус з унікальною LED-підсвіткою, яка працює у 3-х різних режимах. Загалом усі педалі пропонують компактність, зручність і надійність, але саме неочікувана підсвітка кожної педалі сформувала футуристичний дизайн лінійки. На задній кришці будь-якої педалі «R» Ви знайдете перемикач, який дозволяє вимкнути підсвітку, увімкнути її або ж застосувати динамічний режим, що придасть цікавої візуалізації для живих виступів.

Загалом лінійка пропонує 11 нових педалей, які поступово заповнять асортимент на сайті Acropolis.ua і компанія дуже рада повідомити, які ж педалі вже доступні для замовлення в Україні. Так само не забувайте, що будь-яку продукцію дистрибуції Acropolis можна замовити в музичних магазинах Вашого міста, а можливо, те що шукаєте вже чекає на Вас!

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»