Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Акрополіс»

Casio PX-S: найкомпактніші клавішні з розумним дизайном

 

 

Якщо ж Ваші пальці постійно на пульсі новин з світу цифрових фортепіано та синтезаторів, то точно не могли пропустити останній реліз компанії Casio нова серія, яка в народі вже отримала назву як «world`s slimmest grand piano» (найтонше фортепіано у світі).

Ультратонкі цифрові фортепіано Casio представили на найбільшій музичній виставці NAMM-шоу 2019 року у двох варіаціях: Casio PX-S1000 та Casio PX-S3000. Сміливі рішення та абсолютно новий погляд компанії – одразу привернули увагу музикантів, тому не дивно, що лінійка S-Series швидко отримала такі нагороди як: «Best In Show Award», «Keyboard`s Key Buy», «MMR Dealers` Choice Award».

Шукаєте компактне цифрове фортепіано, яке стане для Вас більше, аніж просто інструментом? Тоді рекомендуємо ознайомитись з цією інноваційною серією, адже за відгуками музикантів й фахових дилерів музичного обладнання Casio PX-S пропонує багатий спектр опцій та функцій у найтоншому корпусі.

Тож давайте розглянемо особливості Casio Privia S-Series детальніше та дізнаємось, чому нова серія створила такий ажіотаж навколо себе.

 

 

ТОНКІ. СТИЛЬНІ. РОЗУМНІ.

... або ж «Slim, Stylish, Smart» – саме ці 3 слова характеризують нову еру цифрових клавішних інструментів Privia PX-S: надкомпактні портативні фортепіано з молоточковою системою і 88-ма клавішами, які абсолютно не поступаються місцем традиційним фортепіано з більшими габаритами, а навпаки пропонують ще більший функціонал. Нова молоточкова система Smart Scaled Hammer Action Keyboard забезпечує природні відчуття при натисканні клавіш, а оновлений алгоритм сенсорів з легкістю передасть найдрібніші деталі. Крім того, нова акустична система з можливістю корекції звукового простору і різноманітні функції, для прикладу – Bluetooth Audio або ж можливість синхронізації з мобільним додатком Chordana Play for Piano, зробили Casio Privia S-Series ідеальним інструментом для сценічної, студійної роботи і домашніх занять.

 

 

Розмір має значення...

Перш за все, нові моделі з серії Privia відрізняються тонким корпусом з сенсорною панеллю управління, функціонал якої розглянемо трішки пізніше. Завдяки нової системи молоточкової клавіатури, вдосконалених цифрових технологій, розробкою яких компанія Casio займається багато років, вдалось досягти рекордних розмірів, чим не зможе похвалтись будь-яке інше цифрове фортепіано, навіть, й у дорожчих цінових категоріях.

 

 

Тепер глибина нової Privia становить лише 232 мм, товщина – 102 мм, а вага складає всього 11 кг. Вражає? При цьому інструмент має на борту досить потужну 16-ватну стереоакустику з 3D-відтворенням емуляції звучання акустичного рояля. Мабуть, про повноцінне фортепіано з габаритами «Ready to Go» ще декілька років тому музиканти й не мріяли. Сьогодні ж Casio втілили це у реальність, презентувавши моделі Privia PX-S1000 та PX-S3000, що пропонує абсолютну свободу гастролюючим музикантам. Погодьтесь, комфортне транспортування інструмента є важливою характеристико, а з Casio S-Series Ви без зайвих зусиль зможете переносити цифрове фортепіано на плечах у чохлі з рюкзак-системою. Ергономічний розмір з мінімалістичним дизайном гармонійно виглядатиме як у компактних кімнатах, так й у великих, а також дозволяє тренуватись будь-де. Бажаєте у вихідний день пограти улюблені мотиви прямо у ліжку? З Casio PX-S тепер це не проблема!

Футуристичний дизайн та нові функції

 

 

У вимкненому стані елементи управління в Privia PX-S1000 виглядають вкрай лаконічно: елегантну, гладеньку глянцеву передню панель оживляє лише великий круглий регулятор гучності і одна-єдина фізична кнопка POWER. Коли інструмент ввімкнути, верхня панель перетворюється на сенсорну, на ній засвічуються кнопки для керування, які можуть змінюватись в залежності від обраного режиму. Втім, ефектна сенсорна панель – лише базовий спосіб керувати функціями PX-S1000. Вже традиційно цифрові фортепіано CASIO пропонують набагато зручніший спосіб керування – через Android/iOS додаток Chordana Play for Piano. Синхронно з виходом нових PX-S CASIO випустила нову версію додатку з розширеною функціональністю, яка забезпечує миттєвий доступ до найвіддаленіших пунктів меню та налаштувань на великому кольоровому екрані вашого смартфона або планшета.

Bluetooth-приймач

В останні кілька років портативна акустика стала справжнім трендом, тож Casio Privia PX-S втілюють й цю опцію, яка перетворює цифрове фортепіано на топову bluetooth-колонку, звучанню якої позаздрять найпопулярніші флагмани у цій категорії товарів. Лише декілька кліків на Вашому смартфоні і можете поринути у світ улюблених пісень або ж займатись під джем-треки.

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»

 

 

«Акрополіс» у соціальних мережах: