Новини від компанії «Акрополіс»

Нова стратегія CASIO в Україні

 

 

Спільними зусиллями ACROPOLIS та CASIO Music Europe було проведено презентацію музичних інструментів бренду CASIO, ключовим експонатом якої, стала нова серія синтезаторів CT-X. Окрім цього, під прицілом опинилися цифорові фортепіано Grand Hybrid, Privia та Celviano.

Варто зазначити, що презентацію було проведено під гаслом „Дати можливість кожному отримувати радість від гри на музичному інструменті“, що ілюструє фундаментальну концепцію філософії бренду СASIO. Адже у сучасному світі кожен музичний інструмент повинен бути корисним для суспільства, допомогаючи розвивати таланти та формувати нові покоління творців та любителів музики.

 

 

 

КЛЮЧОВІ ТЕЗИ

Фокус на музичній освіті

 

 

Передбачатиме підтримку музичних шкіл, вчителів і заохочення молодого покоління до активного спілкування з музичним інструментом.

Інформаційна ера:

CASIO створює надзвичайні інструменти, що еволюціонують синхронно з інноваційними розробками, однак рівень знань про них не високий.

 

 

 

Отже, розробляючи високоякісні сучасні музичні інструменти з винятковими звуковими технологіями протягом тривалого часу, CASIO демонструє свою користь для суспільства. Розділяючи філософію CASIO Music, ми бачимо свою місію у розвитку повсякденної музичної культури в Україні, пропонуючи людям найкращі клавішні інструменти і найсучасніші підходи до гри, які б максимально сприяли творчому розвитку користувачів.

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»