Новини від компанії «Акрополіс»

MusicRadar коментує оновлення легендарної лінійки Blackstar HT Venue MKI

 

 

Для будь-якого виробника, заміна або оновлення найпопулярнішого товару у каталозі - це досить сміливе та кардинальне рішення, і для кожної історії успіху є безліч невдач. Однак компанія Blackstar Amplification ніколи не була компанією, що відпочиває десь на лаві запасних. Саме тому, після майже трьох років напружених досліджень та розробок Blackstar сміливо реалізовує гучне оновлення найпопулярнішої HT-Venue серії Blackstar, у новій HT Venue Mark II, у модельному ряді якої знаходиться Stage 100, на прикладі якої буде детально розглянуто основні переваги вдосконаленої лінійки.

 

 

Зміни серії HT-Venue, безперечно, далекі від поверхневих. Кожен аспект дизайну та функціоналу HT Venue було ретельно досліджено, починаючи від розмірів логотипів до повного оновлення цифрової реверберації, та адаптації до різноманітних умов. Незважаючи на те, що нові підсилювачі виглядають переконливо знайомими, існує безліч покращень, деякі з яких - більш очевидні, аніж інші.

 

 

THE STAGE 100

 

 

ДИЗАЙН

У HT-Venue The Stage 100, як і у інших моделей лінійки, електроніка живиться високоякісною платою, яка продумано вмонтована елегантним способом, що в свою чергу допомагає мінімізувати шум при відтворенні. Якість і увага до деталей, безперечно, відповідає або навіть перевищує продукцію, що вдвічі або навіть втричі дорожча, що також відображається у високому рівні дизайну. В цілому, ця новинка демонструє стильний та елегантний зовнішній вигляд, з логічно продуманим інтерфейсом, що підійде для будь-якого виду підсилення, будучи при цьому досить компактною, щоб застосовувати як вдома, так і на різноманітних майданчиках. Більше того, завдяки міцній конструкції та високоякісній електроніці, Stage 100 Head справлятиметься навіть з найщільнішим графіком репетицій та концертів.

 

 

ФУНКЦІОНАЛ

Stage 100 має великий набір функцій, зокрема, окремі канали Clean OD1 та OD2, що створюють умови для якісного звучання шести голосів, та окремі регулятори підсилення та регулювання гучності у всіх трьох каналах ODD OverDrive та розділеними OD1 та OD2. Окрім цього розширений підрозділ керування рівнем резонансу, гучності та реверберації. Stage 100 вирізняється також двома високочутливими режимами овердрайву, від класичного до сучасного звучання. Контролер FS-14 додає додаткові функції для вибору каналів Clean, OD1 та OD2, глобального підсилення та реверберації.

 

 

Завдяки реалізованим інноваціям, Ви також можете вибирати альтернативне звучання для кожного каналу, двічі торкнувшись педалі для вибору каналу, в цей час світлодіонні індикатори змінюватимуть колір, щоб нагадувати Вам обраний канал. Аналогічно, перероблені еквалайзери набагато кращі, аніж попередні, розширеним діапазоном, що полегшує досягнення оптимального звучання на будь-якій гітарі, особливо в режимі овердрайву. Бездоганне поэднання чотирьох EL34 Stage 100 ідеально підходить для великих сцен, особливо з 4х12.

 

 

Підхід Blackstar's NO-NONSENSE з логічно-організованими елементами управління, які зі збільшеною гнучкістю функціоналу та бездоганним дизайном, впевнено конкурують з пыдсулювачами, вдвічі або навіть втричі дорожчого цынового діапазону. Цей новий, вдосконалений HT Venue MKII підсилювач безумовно склав тест за якістю дизайну та функціоналу. Немає сумнівів, що компанія Blackstar яскраво виділяється серед інших брендів зі схожою продукцією, вражаючи ретельно розрахованими інноваційними ідеями. Отже, ми не здивуємось, побачивши через деякий час, що нова лінійка HT Venus MKII також домінуватиме на надконкурентному ринку підсилення високого класу.

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»