Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Акрополіс»

Нові інструменти та аксесуари від Ortega

 

 Укулеле Ortega Keiki® K2-EM

 

Яскраві укулеле з дизайном від іменитого італійського художника Guglielmo Gasloli знову у наявності. Якщо ви довго шукали доступний та безкомпромісний інструмент з оригінальним дизайном, тоді укулеле серії K2 саме для вас. Гавайські гітари комплектуються тюнером, чохлом-сумкою, ременем та медіаторами.

Однією з основних особливостей даних інструментів є корпус, що виготовлений з міцного ABS пластику. Цей матеріал стійкий до зовнішнього впливу та ушкоджень, що робить його чудовим компаньйоном для подорожей та відпочинку у спекотні літні дні. Завдяки невеликим розмірам укулеле типу Soprano, вони не займають багато місця та помістяться навіть у звичайному рюкзачку.

Разом з укулеле серії K2 можна додатково придбати твердий чохол та більш якісний ремінь, також стилізовані художником Guglielmo Gasloli.

Окрім, вже знайомих вам інструментів, наш асортимент поповнився і новинками: K2-MAH, K2-MAP, K3-ACA, K3-SPM, K3-WEB. Особливістю цих інструментів є різний матеріал верхньої деки, від екзотичного White Ebony та Acacia до більш традиційних матеріалів, таких як Mahogany та Maple. Ці укулеле також комплектуються тюнером, медіаторами, сумкою-чохлом та ремнем.

 

 Укулеле

 

Цього разу компанія Ortega вирішила освіжити і свою серію Concert укулеле Earth, представивши знайомий інструмент у новому кольорі RUGOLD.

Ще однією новинкою є Quantumloop – це вже звичний Stomp box з рядом нововведень. Тепер ваші можливості обмежені лишень вашою фантазією. Quantumloop оснащений 16 готовими перкусійними звуками та лупером. Таким чином новинка від Ortega стане ідеальним доповненням вашим сольним виступам. Якщо вам і цього не достатньо, то у вас буде можливість завантажити ще 4 вже своїх звуки завдяки вбудованому порту usb type-c. Гарним доповнення до цього пристрою стане додатковий stomp box, завдяки якому ви зможете одночасно використовувати декілька звуків.

У комплекті з Quantumloop іде блок живлення на 9V та резинова підставка для більш комфортного використання.

Для концертної гри важливо, щоб вас на сцені нічого не сковувало. Саме для таких цілей було створено безпровідну систему передачу сигналу. Компанія Ortega представила 3 нових радіосистеми: ODWS-1WND, ODWS-1CAR, ODWS-1MAD. Кожна модель вирізняється своїм унікальним дизайном. Працює система на частоті 2.4 GHz та на відстані до 30 метрів. При цьому затримка сигналу складає всього 5ms. У випадку, якщо ви використовуєте декілька комплектів, тут передбачено 4 окремих канали. Автономність забезпечується вбудованим акумулятором. Виробник заявляє до 2500 циклів перезарядки та 5 годин роботи від одного заряду.

 

 

Любителі класичних гітар також не залишаться осторонь. Саме для вас у нас є новенькі чохли серії OGBAC-DN. Товщина стінок сягає аж до 42мм. Цей чохол є універсальним рішенням для будь якої погоди, чи то холодна зима чи тепле літо. Для зручності транспортування передбачено дві шлейки позаду та бокова ручка. Представлені беги у 4 варіантах кольорів.

 

Інформацію і світлини надала компанія «Акрополіс»

 

 

«Акрополіс» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook