Новини від компанії «Акрополіс»

NAMM 2018. Лінійка підсилювачів Blackstar Unity Pro Bass для бас-гітар

 

 

На виставці NAMM 2018 було представлено нову лінійку басових підсилювачів Blackstar Unity Pro. Репутація Blackstar в останні роки стрімко зростала, завдяки створенню якісних лінійок гітарних підсилювачів. Однак, реабілітуючись перед бас-гітаристами, Blackstar презентує серію басових підсилювачів, які можна буде купити у 2018 році.

 

 

Blackstar Unity Pro Bass є результатом незліченних технічних експериментів і порівняльного аналізу. Спрощені елементи інтерфейсу керування Unity Pro Bass дають змогу швидко і легко створювати потужне басове звучання, охоплюючи широкий спектр динамічних та інноваційних функції у компактному корпусі. Нова серія Unity Pro Bass включає моделі з потужністю від 30 Вт до 500 Вт. Уся басова лінійка підсилювачів обладнана функцією Blackstar`s Response, що дозволяє гравцям вибирати між трьома різними рівнями потужності, що мають власне звучання та відчуття. Отже, нижче подано моделі, що увійшли у феноменальну серію підсилювачів Unity Pro Bass:

  • Blackstar U30 – басовий комбопідсилювач, 30Вт, 1 x 8 ``.
  • Blackstar U60 – басовий комбопідсилювач, 60 Вт, 1 x 10 ``.
  • Blackstar U120 – басовий комбопідсилювач, 120 Вт, 1 x 12 ``.
  • Blackstar U250 – басовий комбопідсилювач, 250 Вт, 1x15 ``.
  • Blackstar U500 – басовий комбопідсилювач, 500 Вт, 2 x 10 ``.
  • Blackstar U250ACT – басовий кабінет, 250 Вт, 1 x 15 ``.

 

 

Басові підсилювачі лінійки Unity Pro Bass також містять 3 передпідсилювачі, що нівелюють звукові перевантаження, і в поєднанні з 4-смуговим еквалайзером покликані генерувати якісне звучання широкого діапазону. Нові підсилювачі можуть використовуватися у поєднанні із новим басовим кабінетом U250ACT, додаючи 250 або більше Ватт активної потужності. Отже, лінійка Unity Pro Bass пропонує унікальний діапазон вибору, що дозволяє досягти ідеального рівня гучності для будь-якої ситуації.

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»