Новини від компанії «Акрополіс»

NAMM 2018. Нова лінійка підсилювачів від Orange

 

 

Компанія Orange представила на зимовій виставці NAMM 2018 нову лінійку підсилювачів, серед яких портативний гітарний комбопідсилювач Orange Crush Mini, лампові гітарні підсилювачі Rocker 15 Terror і Brent Hinds Terror а також гітарний кабінет PPC212V.

 

 

Orange Crush Mini. Портативний гітарний комбопідсилювач було створено з метою відтворення класичного звучання на невеликому легкому підсилювачі, що працює на батареї. Orange Crush Mini облананий вбудованим тюнером, динаміком та потужністю 3 Вт.

 

 

Orange Rocker 15 Terror. Потужний ламповий гітарний підсилювач Orange Rocker 15 Terror створено на основі комбопідсилювача Rocker 15. Оптимізований інтерфейс та потужність підсилювача відкривають нові горизонти звучання, зберігаючи при цьому зручність користування.

 

 

Orange PPC212V. Гітарний кабінет з вертикальним корпусом, розроблений таким чином, щоб бути максимально легким не завдаючи шкоди тональній реакції. Однак, незважаючи на легкість і компактність, корпус гітарного кабінету але достатньо міцний. У PPC212V вбудовано динаміки 2 x 12 Celestion Neo Creamback, а його відкрита конструкція дозволяє зберігати усі переваги якісного звучання.

 

 

Orange Brent Hinds Terror. Ламповий гітарний підсилювач, розроблений у співпраці з Brent Hinds Mastodon , має два канали та нову структуру посилення, що робить його абсолютно унікальним серед йому подібних. Orange Brent Hinds Terror також обладнаний динаміком потужністю 15 Вт.

 

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»