Спеціальні пропозиції

Акція! Програмне забезпечення у подарунок від Arturia!

 

 

Компанія Arturia зробила приємний подарунок – протягом обмеженого часу KeyLab MkII і KeyLab Essential будуть постачатися в Україну з ще більш неймовірними, відзначеними нагородами віртуальними інструментами з легендарної колекції програмного забезпечення Arturia. Щоб активувати безкоштовне програмне забезпечення треба зареєструвати вашу midi-клавіатуру після покупки на сайті www.arturia.com.

На додаток до UVI Grand Piano, Ableton Live Lite і Analog Lab 3 кожен користувач, який зареєструє KeyLab Essential, так само отримає інструменти Stage 73 V і Mini V безкоштовно! На додаток до Piano V, Ableton Live Lite і Analog Lab 3 кожен клієнт, який зареєструє KeyLab MKII, отримає B-3 V, Prophet V і Mini V безкоштовно!

 

 

Кожен з цих приголомшливих інструментів, включених в цю пропозицію, відмінно працює з контролерами Arturia. Кожна ручка, фейдер, кнопка, перемикач і пед автоматично підв'язуються під редаговані параметри, тому ви відчуваєте ці легендарні синтезатори кінчиками ваших пальців. Тільки легендарні синтезатори, органи і фортепіано музейної якості, відтворених за допомогою, зазначеної нагородами технології Arturia. Ніякої вторинності, тільки краще!

Кожен з цих чудових бонусних інструментів взятий прямо з Arturia V Collection, збірки знакових інструментів, що формували музичну культуру протягом цілого століття. Analog Lab містить понад 6500 передвстановлених звуків, що неймовірно звучать.

Пропозиція дійсна з 13 листопада 2018 року по 31 січня 2019 року.

 

 

Інформацію надав Магазин музичних інструментів «Музикант.укр»