Спеціальні пропозиції

Чохли до маршових барабанів за півціни – акція від «Музикант.укр»

 

 

Будь-яке свято від державного до більш вузького місцевого, що проводиться в невеличкому містечку або ж навіть селищі, не може відбутись без музичного супроводу. І тут як ніколи будуть корисні маршові барабани. Вони призначені для гри під час руху і мають особливу «збрую», яку барабанщик одягає на себе. Дуже гучний, виразний, чіткий, добре артикульований звук маршових барабанів відмінно чути на відкритому просторі або у великих приміщеннях. Тому вже з перших звуків цього інструменту у людей, що присутні на параді, святі або ж інших урочистостях створюється піднесений святковий настрій. Тому без маршових барабанів будь-який захід не буде по-справжньому насичений емоціями і враженнями.

Тільки з 18 жовтня по 18 листопада 2018 «Музикант.укр» проводить чудову акцію для тих хто вирішив придбати маршові барабани. 50 % знижки на захисні чохли від італійської фірми Bespeco при купівлі маршових барабанів від Premier. В акції беруть участь:

 

 

Не потрібно зайвий раз нагадувати, що музичний інструмент, в тому числі і маршові барабани потребують надійного захисту. З чохлами італійського виробника інструменти будуть захищені від пошкоджень їх буде зручно транспортувати і що немаловажно, продукція від Bespeco має елегантний сучасний вигляд. Кількість чохлів обмежена!