Спеціальні пропозиції

50% знижка на барабанні мікрофони!

 

 

Як на кухні господиня не зможе приготувати обід без набору каструль так і барабанщик не зможе на своїй «кухні» відпрацювати на концерті без набору спеціальних мікрофонів. Хороший звук, гарний інструмент, добрий музикант все це нанівець зведе добру гру без відповідних аксесуарів. «Музикант.укр» з 10.10.2018 по 10.11.2018 проводить акцію спеціально для барабанщиків або тих , хто хоче ним стати. Якщо ви купили ударну установку Premier, то отримуєте знижку 50% на комплект мікрофонів для барабанів. В акції беруть участь:

 

 

Мікрофонний набір GYC DKS-1 Drum kit

Він включає спеціально підібрані мікрофони і забезпечує всі потреби барабанщика під час запису або на концертному виступі. Набір мікрофонів дозволяє повністю озвучити вашу установку. Мікрофони поставляються в спеціальному кейсі для перенесення з усіма необхідними кабелями. У комплект входять мікрофони 1 x P4, 1 x P5, 1 x P6, 3 x P7, а також кабелі.

Мікрофонний набір Lewitt DTP Beat Kit 6

LEWITT DTP Beat Kit 6 є традиційним набором динамічного і конденсаторного барабанного і перкусійних мікрофонів і підставок, розробленим для виконавців та продюсерів будь-якого рівня, і забезпечує звукову підтримку, в домашніх, концертних і студійних умовах. Набір з 6 мікрофонів початкового рівня, що включає в себе один DTP 340 REX, три DTP 340 TT і два LCT 140. У набір входять два вітрозахисних екрани LCT 40 Ws, п'ять тримачів DTP 40 Mts і три кріплення для барабанів DTP 40 Mt.

Мікрофони Prodipe DL21 Salmieri Drums

Вони мають топові характеристики. Виключно природний звук. Дуже високий допустимий рівень звукового тиску (140дБ). Гнучка гусяча шия для швидкого і зручного монтажу. Легкі гумові затискачі, здатні адаптуватися до інструмента. Високий рівень захисту від приладової вібрації.

Не пропустіть, вигідної пропозиції від «Музиканта.укр». Акція діє з 10.10.2018 по 10.11.2018. Кількість мікрофонних наборів обмежена!