Спеціальні пропозиції

MIDI-клавіатури Miditech – час купити

 

 

Серед широкого розмаїття музичних інструментів та аксесуарів особливе місце займають MIDI-клавіатури. Вони зовнішньо подібні до цифрових піаніно або ж синтезаторів. Але головна відмінність в тому, що вони без підключення до комп`ютера не можуть звучати. З однієї сторони це недолік, але в умілих руках він може стати суттєвою перевагою. По-перше ціна такої MIDI-клавіатури суттєво відрізняється від своїх колег, тобто цифрового піаніно або ж синтезатора. По-друге у парі з хорошим комп’ютером або ж ноутбуком вона може стати повноцінним замінником цих музичних інструментів. Зрозуміло, що такі властивості MIDI-клавіатури стануть у пригоді вже більш досвідченим користувачам, музикантам з певним досвідом. Можна стверджувати, що MIDI-клавіатури можуть замінити цифрове піаніно і синтезатор. Такий пристрій зручно використовувати для занять музикою. MIDI-клавіатури вважають ідеальним інструментом для композиторів і продюсерів, що використовують програми секвенсори (DAW). Для багатьох особливо корисним буде те що клавіатуру можна підключати до різноманітного «заліза», що здатне відтворювати звук. Тут можна згадати не тільки про комп’ютери, але й планшети, семплери, грувбокси і подібні пристрої.

Серед MIDI-клавіатур, що представлені різними виробниками, великим попитом користується продукція від Miditech. Німецька компанія, яка спеціалізується на розробці, виробництві та поширенні MIDI-клавіатур, контролерів, звукових модулів та USB/аудіо-обладнання.

Однією з найцікавіших моделей Miditech є MIDI-клавіатура Miditech i2 Control 25. Вона вражає своїми маленькими розмірами і буде корисною музикантам, що часто подорожують і хочуть завжди мати під рукою «клавіші». Клавіатура повністю живиться від USB, підтримується Windows та Mac OS. Все максимально просто – підключайся і грай! Стильний зовнішній вигляд i2-Control чудово поєднується з функціональністю і привабливою ціною. MIDI-клавіатура Miditech – це 25 повнорозмірних динамічних клавіш. На борту колеса висоти тону і модуляції, 8 обертових регуляторів v-pot. Слайдер введення даних. 3-сегментний світлодіодний дисплей. Кнопки октавного зсуву +/-. Роз'єм для педалі сустейна і адаптера.

MIDI-клавіатура Miditech midistart music 49. У серії midistart music використовується клавіатурна механіка PRO-KEYS з MIDISTART-3, яка відмінно зарекомендувала себе. Клавіатура підтримується Windows і Mac OS. 49 повнорозмірних динамічних клавіш, колеса висоти тону і модуляції, кнопки октавного зсуву +/-.

MIDI-клавіатура Miditech midistart music 25. Вона відрізняється від попередників стильним чорним алюмінієвим корпусом. Живлення інструмента по USB і він повністю підтримується Windows і Mac – залишається тільки підключити кабель і можна починати творити!

Клавіатура: 25 клавіш. Комбінований джойстик для контролю висоти тону/модуляції.

Функціональні кнопки: +/- октава, SHIFT. Вбудований інтерфейс USB-MIDI.

MIDI-клавіатура Miditech i2 GarageKey. На борту 37 стандартних динамічних клавіш, USB, функціональні кнопки: +/- октава. Функціональні кнопки: +/- октава.

Всі ці MIDI-клавіатури, а також USB цифрове піаніно і MIDI-контролер Miditech i2-Stage 88, беруть участь у акції, що діє з 4.10.2018 по 4.11.2018 включно. В подарунок до них USB-MIDI кабель Miditech Midilink mini.

 

 

Не економте на якості звучання, а обирайте те, що вам до вподоби. Вдалих покупок!