Спеціальні пропозиції

Акція! Скрипки Leonardo для навчання зі знижкою 20%, тільки до кінця вересня!

 

 

Музикант.укр продовжує свій осінній «цінопад» для наших маленьких віртуозів!

Кожні батьки, які віддають свою дитину на навчання в музичну школу, мріють виростити свого маленького Вівальді, Паганіні ну або, як мінімум, Тартіні.

Музикант.укр готовий допомогти Вам в цьому! Цієї осені ми даруємо 20% знижки на ТОП-ові набори для навчання гри на скрипці від відомого бренду Leonardo (дочірній бренд європейської компанії-дистриб'ютора (Нідерланди)).

 

 

Один з найдоступніших комплектів у продажу – Leonardo LV-1034. Він комплектуєть-ся ламінованою скрипкою розміром 3/4 базової серії, смичка, каніфолі та кейса, що дозволяє безпечно транспортувати скрипку та її аксесуари. Цей набір має все необхідне для того, щоб розпочати гру на скрипці одразу ж після покупки. Про те, що інструмент зроблено якісно свідчить те, що верхня дека виготовлена з ламінату ялини, а нижня дека та обичайка – з клена, що одночасно дозволяє продовжити довговічність і здешевити вартість. Ламіноване покриття додатково захищає скрипку від впливу змін вологості та дії сонця. Колки виготовлені з твердих порід деревини і забарвлені в чорний колір. Покриття всього корпусу- нітролак. До особливостей Leonardo LV-1034 можна зарахувати комфортний підборідник, що допомагає уникнути дискомфорту під час активної та тривалої гри. Додатково порадує скрипаля струнотримач FineTuner, який має опцію швидкого налаштування кожної струни. Ця функція буде корисною юним оркестровим музикантам. Окрім цього цей інструмент має надзвичайно привабливу ціну.

 

 

Другою в нашому огляді є скрипка Leonardo LV-1044. Цей інструмент знахідка для тих, хто цінує якісний інструмент з хорошим звучанням і за привабливу ціну. Вся фурнітура виготовлена з деревини твердих порід (blackened hardwood fittings). Скрипка має нітролакове покриття і ламінована – це допомагає захистити її від фізичних ушкоджень, подряпин під час репетицій , а також добре захищена від фізичних ушкоджень та впливу погодних умов. Як і попередниця вона обладнана зручним підборідником і струнотримачем FineTuner .У комплект зі скрипкою входять смичок, каніфоль, а також зручний футляр з заплічними ременями і зовнішнім відділенням для аксесуарів. Скрипка Leonardo LV-1044 ідеально підійде в якості другого інструменту для гри в складних умовах: завдяки хорошій якості і струнотримачу.

 

 

Leonardo LV-1512 ідеальний інструмент для скрипалів-початківців. Цей комплект теж складається з кейсу із пінопласту, з утеплювачем і ременем для носіння на спині, смичка та каніфолі. Тут також присутній струнотримач FineTuner і підборідник. Верхня дека виготовлена з ялини, а нижня і обичайки, як і гриф – з клена. Все це робить скрипку привабливою, як для зовсім юних, так і вже з певним досвідом колег. Кейс- обладнаний двома тримачами для смичків і кишенею для аксесуарів.

 

 

Leonardo LV-1534 (3/4) – скрипка оснащена струнотримачем FineTuner і підборідником. Верхня дека виготовлена з ялини, а нижня і обичайки, як і гриф, – з клена. Струнотримач: finetuner. Все це робить скрипку привабливою для покупки.

 

 

Цікавою пропозицією є скрипка Leonardo LV-1544. ЇЇ можна назвати ідеальним інструментом для скрипалів-початківців серед представлених в цьому огляді. Це теж комплект. Скрипка оснащена струнотримачем FineTuner і підборідником, як і її попередники. Верхня дека виготовлена з ялини, а нижня і обичайки, як і гриф, – з клена. Кейс обладнаний двома тримачами для смичків і кишенею для аксесуарів. Скрипка при своєму функціоналі, якості звучання продається за дуже привабливою ціною.

«Музикант» музикантові друг і це не просто слова. Ми завжди готові продати Вам товар, який Ви оберете, але і готові порадити кращу пару «ціна-якість». Окрім того, тільки у нас можна оформити безпроцентну розстрочку. Заходьте в наші магазини і особисто випробуйте, те що збираєтесь купити!

 

Інформацію надала мережа магазинів музичних інструментів «МУЗИКАНТ.укр»