Спеціальні пропозиції

Вперше! Дві акції за ціною однієї!

 

 

Lag Arkane-A500 Matt Design (BLK) і гітарна педаль ефектів Source Audio SA127 Soundblox Guitar Envelope Filter у подарунок до гітари!

Lag Arkane-A500 Matt Design (BLK) – гітара, що протягом тривалого часу зарекомендувала себе як інструмент для професіоналів з великими вимогами. Корпус з цільної липи, а це вже говорить, що виробник серйозно поставився до створення гітари Lag Arkane-A500 Matt Design (BLK). Вона зроблена так, щоб на ній було максимально зручно грати і щоб музикант зміг дотягнутися до будь-якої частини грифу. Кленовий гриф із 24 ладами і накладкою з палісандра. Про цю гітару можна говорити багато, але те що вона була відзначена на п`ятьох престижних конкурсах, свідчить про одне - її варто придбати!

 

 

Як ніколи, гітара Lag Arkane-A500 Matt Design (BLK) за чудовою акційною ціною і головне тільки у нас в «Музикант.укр» акція до акції - гітарна педаль ефектів Source Audio SA127 Soundblox Guitar Envelope Filter у подарунок до гітари. Не пропустіть чудової нагоди придбати Lag Arkane-A500 Matt Design (BLK)!

Не економте на якості звучання, а обирайте те, що вам до вподоби. Вдалих покупок!

 

Інформацію надав інтернет-магазин «Музикант.укр»