Спеціальні пропозиції

АКЦІЯ! Ударні ціни на товари бренду Premier

 

 

Ви шукаєте гарну ударну установку? Віддаєте перевагу найкращім інструментам бренду Premier? Спеціально для вас - масштабна акція магазину MUSICIAN.UA! Ви маєте можливість придбати по ударно низькими цінами:

 

 

1. Установку Premier Classic Stage 22 в повній комплектації. Легендарні барабани, в яких втілилися багато революційних рішень, стали вибором іменитих професіоналів і мрією музикантів початківців. Саме час дозволити їй здійснитися!

 

 

2. Комплект з дуже яскравим звучанням і ідеальної атакою Premier APK Stage 20 - відмінне економічне рішення для репетиційних залів і вражаючих концертів. Професіонали відзначають ідеальне поєднання ціни та якості цієї установки! Купуйте по акції, і отримаєте задоволення від неймовірно вигідного придбання.

 

 

3. Ударну установку Premier XPK Stage 20 - чудовий вибір для тих, хто шукає порівняно недорогі барабани прем'єр-рівня. Ергономічна, «розумна» модель установки дозволяє легко виконувати найскладніші композиції на будь-яких концертних майданчиках.

 

 

4. Установку, що підкорила світ альтернативної музики Premier Genista Birch Modern Rock. З'явившись на ринку, вона ледь не зробила революцію в світі ударних інструментів. Ми пропонуємо по відмінній ціні вдосконалену модель, яка ідеально підійде і для студійних записів, і для драйвових живих концертів.

 

 

5. Професійну ударну установку Premier Genista Maple Modern Rock 22, що відкриває можливості для будь-яких експериментів. Ми раді, що вдосконалені барабани з культової серії доступні більшій кількості талановитих музикантів! Ваша установка за акційною ціною очікує вас в наших магазинах.

 

 

6. Ударну установку Premier XPK Modern Rock 22, яка стала знахідкою для багатьох музичних колективів, які прагнуть до впізнаваності і створення неповторного стилю. Різні рішення в кольорах, відмінна ергономіка і, звичайно, бездоганне звучання - все це ви можете отримати, беручи участь в акції від Музикант.укр.

 

Завітайте до наших магазинів, дізнайтеся подробиці та характеристики, задайте питання експертам та зробіть замовлення! Встигніть! Кількість обмежена!

 

Магазини музичних інструментів «МУЗИКАНТ.укр»