Семінари, майстер-класи

ХІ Всеукраїнський навчально-практичний семінар звукорежисерів України: тренінги компанії РеалМюзік

 

 

Наближається ХІ Всеукраїнський навчально-практичний семінар звукорежисерів України, який традиційно пройде за технічної підтримки компанії «РеалМюзік».

У минулому році в якості експерименту компанія «РеалМюзік» провела тренінги dLive Test Drive за участю технічного спеціаліста компанії Allen & Heath окремо від основної програми. Велика відвідуваність і позитивні відгуки свідчать про затребуваність таких тренінгів, і в цьому році компанія розширює програму навчання на всі три дні Семінару!

Отже, 14, 15 і 16 червня, паралельно з основною програмою семінару фахівці компанії «РеалМюзік» проведуть ряд тренінгів по цифровим мікшерам малого формату. Кожен день буде розбитий на 4 однакових сесії, із загальним числом учасників не більше 10 осіб.

Участь у тренінгах буде строго за попередньою реєстрацією (по посиланнях нижче). Вам необхідно відповісти на всі питання у формі реєстрації і обов'язково вибрати зручний час сесії.

Також, спеціальний гість з компанії Focal (Франція) – регіональний менеджер PRO напрямки Vincent Moreuille проведе презентацію про передові технології компанії і прослуховування студійних моніторів у приміщенні навчальної частини! Прослуховування студійних моніторів Focal відбудеться у чотири однакових сесії, із загальним числом учасників не більше 10 осіб та строго за попередньою реєстрацією за посиланням:

 
 

 

Крім того, в цьому році ви почуєте унікальну колінеарну акустичну систему L-Acoustics SYVA, підкріплену технічною презентацією від бренд-менеджера РеалМюзік Володимира Голованя.

Зверніть увагу, що тренінги і прослуховування РеалМюзік проводить безкоштовно, але відвідування основної програми Семінару звукорежисерів в головному залі коштує 150 грн/день включаючи кава-брейки.

Детальний розклад та іншу інформацію про семінар можна знайти на офіційному сайті, форумі і Facebook сторінці СЗУ.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»