Семінари, майстер-класи, презентації, тренінги й вебінари

HH o`clock – час слухати британський звук!

 

 

Компанія РеалМюзік, ексклюзивний дистриб`ютор HH Electronics в Україні, разом із першим простором професійного звуку Soundspace UA запрошують професіоналів проаудіо індустрії на відкрите прослуховування всієї лінійки акустики цього легендарного бренду!

Від самого свого заснування у далекі 1960-ті роки в Кембриджі компанія HH завжди була і залишається справжнім британським брендом. Розум і серце (HH = Head&Heart) компанії – це команда інженерів, що складається з найкращих спеціалістів Великобританії, в той час як все виробництво розташоване в Китаї. Компанія не приховує цього, а навпаки – пишається тим, що може запропонувати бюджетні та ефективні рішення для професіоналів. Адже в часи глобальної кризи в галузі шоу-бізнесу це надзвичайно важливо!

HH Electronics – це продукція, яка неодмінно зацікавить прокатні компанії малого та середнього форматів, звукорежисерів, музикантів та артистів, ведучих та діджеїв, представників інсталяційних компаній, а також менеджмент бізнес-просторів. Ми представимо нове покоління портативних акустичних систем серії VECTOR з USB та Bluetooth, компактні та потужні акустичні системи серії TENSOR з вбудованим мікшером та бі-амп схемотехнікою на базі підсилювачів класу D, оновлені легендарні акустичні системи серії TESSEN, оснащені системою Anti-Feedback, а також ви зможете послухати інсталяційні акустичні системи TESSEN TNi для систем фонового звуку. А вишенькою на торті буде прослуховування нового компактного лінійного масиву HH Electronics TNA!

Чекаємо вас у першому просторі професійного звуку Soundspace UA 19 серпня о 17:00! На нашому заході дотримуватимуться всі санітарні норми!

Участь у цьому заході абсолютно безкоштовна (і надзвичайно корисна), але тільки за умови попередньої реєстрації.

УВАГА! Кількість відвідувачів дуже обмежена законодавчими нормами та фізичними розмірами приміщення, пріоритет матимуть ті відвідувачі, які зареєструються першими!

Реєстрація: https://bit.ly/33zt2yY

Тих же, хто не має часу відвідати офлайн-захід, запрошуємо доєднатись до нашого онлайн-стріму на Youtube. Підписуйтесь на наш канал та слідкуйте за апдейтами: https://bit.ly/Realmusic

Ми цінуємо ваш час і не робимо нудних презентацій. Наші івенти – це завжди справжні шоу, насичені потужною інформацією для розвитку вашого бізнесу та творчих ідей. Переконатися в цьому ви можете, переглянувши фотозвіти з попередніх заходів і на Facebook-сторінках Realmusic PRO та Soundspace UA.

Продукція HH Electronics в каталозі Реал Мюзік: https://bit.ly/3agzXP3

Долучитись до Facebook-івенту ► ► ►

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»