Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Семінари, майстер-класи, презентації, тренінги й вебінари

Презентація новинки від d&b audiotechnik

 

 

У Києві пройшла презентація новинки від d&b audiotechnik – адаптивного масиву А-серії.

Після довгої та вимушеної карантинної перерви, компанія Лайтек зібрала першу гучну тусовку, присвячену презентації новинки від d&b audiotechnik – адаптивним масивам А-серії.

Детальніше...

Відкриття тренінг-центру L-Acoustics в Україні!

 

 

Компанія РеалМюзік, ексклюзивний представник та дистриб’ютор L-Acoustics в Україні та Молдові, з радістю повідомляє про відкриття авторизованого тренінг-центру L-Acoustics в Києві!

 

Це буде перший навчальний центр такого рівня в нашій країні, і він матиме всі повноваження для сертифікації спеціалістів проаудіо локально, в повністю автономному режимі. Переваги очевидні – це більш лояльна, адаптована під реалії нашого ринку, вартість участі в тренінгах, вища оперативність та швидкість навчального процесу, а також формування професійної спільноти фахівців. Наразі в світі існує лише кілька авторизованих дистриб’юторських тренінг-центрів L-Acoustics, і тільки два з них – на пострадянському просторі. Для отримання цього статусу ми доклали багато зусиль, і наразі ми маємо повне право проводити абсолютно таку ж сертифікацію, як і компанія L-Acoustics.

Детальніше...

Zoom LiveTrak Sessions!

 

 

26-го серпня, о 19:00, в магазині РеалМюзік за адресою м.Київ, вул. Хорива, 25, відбудеться майстер-клас з використання гібридного цифрового мікшеру Zoom серії LiveTrak.

Детальніше...

HH o`clock – час слухати британський звук!

 

 

Компанія РеалМюзік, ексклюзивний дистриб`ютор HH Electronics в Україні, разом із першим простором професійного звуку Soundspace UA запрошують професіоналів проаудіо індустрії на відкрите прослуховування всієї лінійки акустики цього легендарного бренду!

Детальніше...

11 вебінарів від академії Harman Professional: про секрети мікшування, принципи світлодизайну та масштабованість проектів

 

 

Пропонуємо вам добірку цікавих вебінарів для всіх, хто працює у сфері професійного звуку та світла. Вебінари проводять фахівці Harman Professional англійською мовою. Час вказано за Києвом:

Детальніше...

Серія вебінарів Q-SYS «Працюємо з дому»

 

 

Під час цих невеликих інтерактивних класів під керівництвом експертів QSC у студентів буде можливість задавати питання через голосовий зв`язок, вмикати спільний перегляд свого екрана, спілкуватися з колегами та поглиблювати свої знання про будівництво систем QSC. Обирайте теми, які вас цікавлять, зручний для вас час та реєструйтесь за відповідними посиланнями.

Детальніше...

13 вебінарів від академії Harman Professional: секрети освітлення та інсталяцій, налаштування звуку, мережевий дизайн

 

 

1. Рішення з інсталяційних лінійних масивів на спортивних об’єктах – з Ріком Камлетом

30 червня 2020 року | 20:00 за київським часом

На цьому вебінарі буде розглянуто, як використовувати акустичні системи JBL VLA Compact та VLA-i для досягнення оптимального звукового покриття, чіткості звучання, високого рівня розбірливості та здатності долати шум натовпу на стадіонах та аренах.

Прямий лінк на вебінар >>>

Детальніше...

Вебінари від BOSE Professional

 

 

 

Шановні партнери, колеги по цеху, любителі якісного звуку, друзі!

Компанія BOSE Professional продовжує проводити ряд безкоштовних вебінарів, які дозволять вам ознайомитися з деякими з нових продуктів і рішень. Тривалістю тридцять хвилин вони легко інтегруються в ваш робочий день і надають вичерпний огляд одного продукту за раз.

Детальніше...

Відеозапис вебінару «Акустичне моделювання на основі JBL DDA (Digital Directivity Analysis)»

 

 

DDA – потужний та інтуїтивно зрозумілий додаток для Windows® для точного прогнозування електроакустичної продуктивності акустичних систем у (напів)відкритих або закритих приміщеннях. Вона включає в себе тривимірне акустичне моделювання кімнати, пряме моделювання звуку, а також статистичне прогнозування різних акустичних параметрів.

DDA пропонує різні інструменти дизайну, які скорочують час проектування та допомагають звуковому дизайнеру оптимізувати продуктивність системи.

DDA також генерує вихідні фільтри FIR, які можна завантажувати в підтримувані масиви акустики за допомогою програмного забезпечення JBL WinControl та керувати ними.

ВедучийСергій Шевчук, компанія «Комора».

Детальніше...