Семінари, майстер-класи

20 березня – Digico 96k tour у Києві!

 

 

Дорогі друзі, відбулося те, чого всі так довго чекали! Уже 20 березня зустрічайте DiGiCo 96k tour у Києві, за участю Яапа Пронка!

Яап Пронк – технічний фахівець компанії DiGiCo, багатьом знайомий по відмінному семінару у Київській опереті торік, а також з телемосту на недавньому тренінгу Digico 96k tour у Львові.

Проходити наш тренінг буде у прекрасному будинку Київському будинку вчених за адресою: вул. Володимирська, 45.

Як було сказано раніше – цього разу ми відходимо від «традиційної» подачі інформації на подібного роду заходах. Мінімальна кількість слайдів на екрані – і максимальна кількість часу біля мікшера.

Для цього буде проведено 4 двогодинні сесії для 4 груп. учасників. Кількість учасників у кожній групі буде строго обмежене до 20 людей.

Ви можете самостійно вибрати зручний для вас таймінг, виконавши попередню реєстрацію на тренінг.

Компанія «РеалМюзік» вирішила, що справедливо буде провести реєстрацію на тренінг повторно, тому в усіх будуть рівні можливості на вибір таймінгу сесій.

Як завжди, компанія «РеалМюзік» звертає ваша увагу на те, що участь у її тренінгу абсолютно безкоштовна, але тільки за умови реєстрації. Поспішайте, адже цього разу кількість місць у кожній групі гранично обмежена й закінчуються вони дуже швидко.

 

Реєстрація >>>>

 

S серия від Digico – це унікальний інноваційний продукт, що одночасно сполучає останні досягнення FPGA технології, частоту дискретизації 96 кГц, попередпідсилювачі від топових консолей Digico SD серії й неймовірно низьку вартість! Інженерам компанії вдалося відітнути усе зайве, максимально спростити інтерфейс користувача й вивести легендарну якість Digico на новий, доступний рівень!

Упоратися з інтерфейсом S серії гранично просто, якщо ви знаєте 4 основних правила. Які? Приходите на зручний для вас тренінг, і ви про все довідаєтеся! Усі учасники одержують іменний сертифікат про проходження тренінгу, і звичайно ж, не забувайте про традиційні подарунки й сюрпризи від компанії «Реал Мюзік»!

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»