Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Elation Professional в Україні: теорія світла та великий батл брендів!

 

 

10 жовтня компанія «Комора» - офіційний та ексклюзивний представник Elation Professional в Україні – проводить презентацію світлового обладнання за участі представника компанії в рамках сертифікованої програми Elation Professional.

Головні пункти програми: короткий вступ з теорії світлових систем, презентація компанії, що вперше офіційно зайшла в Україну у партнерстві з «Коморою», та великий світловий батл – порівняння характеристик та демонстрація світлових приладів Elation Professional поряд з конкурентними моделями Robe та Clay Paky!

Участь у події безкоштовна лише за попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена!

РЕЄСТРАЦІЯ

 

 

Місце проведення: Адмірал-хол, Київ, вул. Хрещатик, 7/11

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 044 496-3510, +38 044 496-3511

 

 

Програма

(може оновлюватися з незначними змінами)

09:0009:30 – Реєстрація

09:3010:00 – Кава-брейк

10:0011:00Теорія: все, що потрібно знати режисерам по світлу. Термінологія (COB, IRIS, Frost, Profile, Multichip, CMY, CTO & CTB, CRI…), види світлових систем, основні функції, сфери застосування світлового обладнання. Ведучий тренінгу – Сергій Шевчук, “Комора”

11:3013:00 – Презентація бренду Elation Professional. Історія компанії, підхід до роботи з ринком та інновації. Презентація модельного ряду світлового обладнання – частина 1. Перелік приладів. Ельдар Хашимбаєв, головний офіс Elation Professional Europe, м. Керкраде, Нідерланди

13:0014:00 – Обід

14:0015:30 – Презентація модельного ряду світлового обладнання – частина 2. Перелік приладів. Ельдар Хашимбаєв, головний офіс Elation Professional Europe, м. Керкраде, Нідерланди

15:3016:00 – Кава-брейк

16:0017:30Великий батл брендів! Порівняння характеристик та демонстрація світлових приладів Elation Professional поряд з конкурентними моделями Robe та Clay Paky

17:3018:00 – Вручення сертифікатів, завершення заходу

Програма може оновлюватися з незначними змінами.

Про компанію Elation Professional

У 2019 році “Комора” стала офіційним та ексклюзивним дистриб’ютором компанії Elation Professional – виробника професійного світлового обладнання – та Obsidian Control Systems (світлові контролери) в Україні.

Компанія Elation створює інноваційні та конкурентні за ціною і якістю світлові прилади та відеопанелі. В арсеналі Elation – інноваційний найпотужніший рухомий світлодіодний прилад Proteus Maximus, що не має аналогів: світловий потік – 50000 люмен, потужність – 950 Вт, повнорухоме колесо анімації – 360° та інші передові характеристики.

Перевагою обладнання Elation є широка лінійка світлових приладів, що покриває всі потреби таких об’єктів як театри, телевізійні студії, малі та великі сцени на відкритому повітрі (широка лінійка передбачає прилади, що мають опцію захисту від атмосферних опадів IP65).

Elation Professional – інноваційна та амбітна компанія, що працює з об’єктами, що потребують нестандартних рішень.

Центральний офіс Elation, якому підпорядковується “Комора”, знаходиться в м. Керкраде (Нідерланди). Як і ми, компанія Elation працює на ринку з 1992 року та розширює свою присутність в кожному сегменті ринку світлового обладнання, пристосовуючись до нових потреб та викликів.

 

Інформацію надала компанія «Комора»