Семінари, майстер-класи

Digico 96k tour – тренінг-тур

 

 

Ви завжди думали, що мікшери DiGiCo – це дуже дорого? Що це устаткування для «обраних»? Що працювати на них можна тільки із двома вищими освітами?

Тоді ми запрошуємо вас взяти участь у тренінг-турі по консолях Digico S класу!

S серия від Digico – це унікальний інноваційний продукт, що одночасно сполучає останні досягнення FPGA технології, частоту дискретизації 96 кГц, попередпідсилювачі від топових консолей Digico SD серії й неймовірно низьку вартість! Інженерам компанії вдалося відітнути все зайве, максимально спростити інтерфейс користувача й вивести легендарну якість Digico на новий, доступний рівень!

 

 

Digico S21 (ліворуч) і S31

 

Упоратися з інтерфейсом S серії гранично просто, якщо ви знаєте 3 основних правила. Які? Приходите на зручний для вас тренінг, і ви все довідаєтеся! Усі учасники одержують іменний сертифікат про проходження тренінгу, і звичайно ж, не забувайте про традиційні подарунки й сюрпризах від РеалМюзік!

У першій половині 2018 року ми плануємо відвідати ряд найбільших міст нашої країни, а початок нашого туру відбудеться у Києві, вже 23 січня!

Проводити перший тренінг нашого тура приїде Яап Пронк — технічний фахівець компанії Digico, багатьом знайомий по відмінному семінару в Київській Опереті торік.

 

 

Яап Пронк (Jaap Pronk)

 

Цього разу ми відходимо від «традиційної» подачі інформації на подібного роду заходах. Мінімальна кількість слайдів на екрані – і максимальна кількість часу біля мікшера. Для цього ми проведемо 4 двогодинні сесії для 4 груп учасників. Кількість учасників у кожній групі буде строго обмежено до 20 людей. Ви зможете самостійно обрати зручний для вас таймінг, виконавши попередню реєстрацію на тренінг.

Як завжди, звертаємо вашу увагу на те, що участь у нашому тренінгу абсолютно безкоштовна, але тільки за умови реєстрації. Поспішите, адже цього разу кількість місць у кожній групі гранично обмежена.

 

Посилання на реєстрацію >>

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»