Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

У навчальних семінарах компанії «Комори» взяло участь понад 130 спеціалістів: вебінар JBL VTX A Series, тренінги dbx, Obsidian Onyx, Martin Professional

 

 

У новий рік компанія «Комора» увійшла з оновленим шоурумом (Київ, вул. Кудряшова, 3). Будучи офіційним представником корпорації Harman Professional, «Комора» робить особливий акцент на навчанні потенційних та існуючих партнерів, а тому від початку року періодично проводить ознайомчі вебінари, навчальні семінари та сертифіковані тренінги для всіх охочих розвиватися.

Наприкінці січня компанія провела вебінар, присвячений новій серії лінійних масивів JBL VTX A. Поділившись враженнями від поїздки до Лодзі (Польща) на першу європейську презентацію нових масивів, Владислав Матвійчук розповів про лінійку продукції JBL VTX A Series та її перспективи на ринку.

Починаючи з середини лютого відділ професійного звукового та світлового обладнання «Комори» організував 5 тренінгів, 4 з яких були присвячені роботі на світлових консолях Obsidian та ПЗ Onyx (ведучий – Сергій Шевчук).

Як працювати зі звуковими процесорами dbx ZonePro та про тонкощі налаштування фонового звуку фахівці компанії розповіли під час тренінгу «dbx ZonePro: налаштування фонового звуку від А до Я» (ведучий – Владислав Матвійчук).

Усього в навчанні взяло участь понад 130 осіб (онлайн – та оффлайн-події).

Дякуємо всім, хто долучився до навчальних програм компанії «Комора» та хоче надалі розвиватися як спеціаліст у сфері професійного звуку та світла.

Компанія планує кілька нових семінарів, а також поглиблений тренінг Obsidian Onyx & Martin Professional, на який запрошує офіційного представника компанії (Нідерланди).

Про всі події «Комора» повідомить найближчим часом.

Світлини навчальних семінарів
та тренінгів компанії «Комори»:

 

Інформацію надала компанія «Комора»