Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Презентація нової лінійки MA Lighting Grandma3 у Києві

 

 

20 листопада 2018 року у арт-фойє київського палацу «Україна» відбулася презентація нової лінійки продукції лідера ринку консолей по керуванню світловим устаткуванням, компанії MA Lighting, організаторами якої виступили офіційний представник MA Lighting в Україні, компанія «Лайтек» і ALIGHT – провідна українська прокатна компанія, що спеціалізується на постановці світлових шоу світового рівня.

Цього року обновилася лінійка MA2. Наступне покоління консолей вже має індекс MA3 і одна з таких консолей Grandma3 Fullsize, була присутня на цій презентації.

Консолі (Grandma3 Full-size і Light) мають додаткові окремі екрани у вигляді панелей, які повністю перебувають у розпорядженні користувача, і він може настроїти їх у відповідності до своїх потреб.

Презентацію провели спікери з Німеччини, фахівці компанії MA Lighting: Dan Lunganu (регіональний менеджер по продажах) і Lars Geilker (фахівець із технічної підтримки й навчанню).

На порядку денному:

  • У комерційно-маркетологичному блоці: останні новини МА Lighting, нова філософія системи й передбачуваний час її життя, огляд новинок компанії та порівняння з остатннім поколінням МА2, а також позиціонування на ринку.
  • Технічний блок: функції програмного забезпечення, що існують і майбутні можливості, майстер клас по роботі з консоллю, розбір основних технічних і програмних змін, практичні поради ... Також був анонсований запуск платформи самонавчання E-learning, яка є потужним інструментом для входження в світ MA. Докладніше по посиланню: MA Lighting E-learning.

Розважальна програма містила в собі розіграші пам`ятних призів від МА Lighting самим активним і допитливим і фуршет від організаторів, під час якого відбувалося невимушене спілкування між учасниками презентації.

Усі бажаючі одержали можливість спробувати свої сили під час кофе-брейку і після воркшопу, самостійно попрацювати з консоллю й обмінятися досвідом і враженнями.

  • Офіційний представник компанії MA Ligting в Україні: «Лайтек» (тел. 0 800 300 801 – дзвінки безкоштовні).
  • Консоль надана рентал-компанією: ALIGHT (+38 044 503-08-77).
  • Фото: Олексій Малайний (Soundman).

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»