Семінари, майстер-класи

DiGiCo 96k tour. Одеса

 

 

Друзі, за вашими численними проханнями перед початком спекотного літнього сезону компанія «РеалМюзік» вирішила відвідати палке клубне місто Одеса! Не секрет, що консолі DiGiCo серії S є стандартним рішенням «звук/якість/можливості/ціна» для більшості клубних майданчиків, в чому і пропонуємо вам особисто переконатися!

І, вже 23 травня зустрічайте DiGiCo 96k тур в Одесі! Захід компанія буде проводити у конференц-залі бізнес-готелю Marlin (Польський спуск, 13), початок о 10:00. Проводити тренінг буде бренд-менеджер компанії «РеалМюзік» з проаудиту Володимир Головань, а також ще запланована онлайн-сесія зі спеціалістом компанії DiGiCo Яапом Пронком.

Як завжди, звертаємо вашу увагу на те, що участь у тренінгу від компанії «РеалМюзік» абсолютно безкоштовна, але тільки при попередній реєстрації.

Слідкуйте за оновленнями на Facebook-сторінці події, вся основна інформація і детальна програма заходу будуть розміщуватися там.

S серія від DiGiCo – це унікальний інноваційний продукт, одночасно суміщає останні досягнення FPGA-технології, частоту дискретизації 96 кГц, підсилювачі від топових консолей DiGiCo серії і SD, неймовірно низьку вартість! Інженерам компанії вдалося відсікти все зайве, максимально спростити інтерфейс користувача і вивести легендарну якість DiGiCo на новий, доступний рівень!

Справитися з інтерфейсом S серії гранично просто, якщо ви знаєте 4 основних правила. Які? Приходьте на зручний для вас тренінг, і ви все дізнаєтесь! Всі учасники отримують іменний сертифікат про проходження тренінгу. І, звичайно ж, не забувайте про традиційні подарунки та сюрпризи від компанії «РеалМюзік»!

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»