Новини у світі музики

Battle лінійних масивів

 

 

Напередодні «Українського музичного ярмарку-2019» своїми очікуваннями поділився Голова Спілки звукорежисерів України Володимир Різник:

Як і більшість моїх колег, я обов`язково відвідаю головний форум музичної індустрії країни.

Власне, чому обов`язково? Адже «Український музичний ярмарок» – щорічна виставка музичних інструментів, звукового, світлового та сценічного обладнання, а в наш час, ніби, можна отримати будь-яку інформацію в мережі. Що ж, інформацію – можливо, але реально, наочно, ФАКТИЧНО ознайомитись із різноманіттям нових розробок галузі на одному майданчику, поспілкуватися з провідними нашими та закордонними фахівцями – це, насправді, ексклюзив.

Цьогорічний Ярмарок, окрім цікавої нової локації, має кілька непересічних «родзинок».

Так, наприклад, очікуємо безпрецедентний – ВПЕРШЕ У СХІДНІЙ ЄВРОПІ! Можемо навесні заощадити на квитках до Франкфурта ))) – порівняльний тест сучасних концертних звукових комплексів у форматі лінійних масивів. Приємно, що серед десятка учасників (а це представники провідних світових виробників) на рівних – дві потужні вітчизняні компанії ! Так-би і всюди...

Для зацікавлених відвідувачів буде зведена потужна «звукова стіна» площею – 320 кв.м (!)

Акустичні системи демонструватимуть свої можливості окремо за певним графіком, адже загальну звукову потужність «стіни» – більше 500квт (!!) не витримає жодне вухо.

Це, безперечно, ПОДІЯ!

Але ж цікаві презентації очікують відвідувачів не тільки в «гучній» зоні. Наприклад, зворотній взірець – буде побудована сучасна звукоізольована камера, в якій можна в ідеальних для тесту акустичних умовах, ретельно перевірити, «поюзати», скажімо, різноманітні комбіки або інструменти. І таких новацій, сподіваюсь, буде чимало.

Як стало відомо, запрацюють (нарешті !) музичні сцени ярмарку, де будуть презентовані цікаві музичні проекти.

Ну і чи не найприємніше на ярмарку- зустрічі з колегами та друзями в позитивному професійному форматі.

Comе Together, як співали в одній відомій рок- композиції, ювілей якої, до речі, теж будемо відзначати на виставці ...