Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Sound Devices на Українському музичному ярмарку-2019

 

 

Новини від ОПТА Відео – ексклюзивного дилера SoundDevices в Україні. Цього року компанія Sound Devices презентувала багато новинок. Навесні був представлений професійний 36-канальний мікшер Scorpio, а нещодавно – оновлення серії портативних польових рекордерів MixPre II та компактна версія Scorpio – восьмиканальний 833.

Scorpio – це 32-канальний, 36-трековий мікшер-рекордер. Цей пристрій є самим потужним продуктом компанії Sound Devices, в розробці якого використовувалися найпередовіші технології. Три схеми FPGA та шість ARM процесорів забезпечують потужність, необхідну для виконання найскладніших завдань. 16 мікрофонних підсилювачів, 32 входи і виходи Dante, вхід і вихід AES, 12 аналогових виходів і кілька виходів для навушників.

Scorpio має вбудований SSD на 256 ГБ і може одночасно записувати на дві SD-карти. За допомоги додатку SD-Remote для Android можна управляти Scorpio. Повністю гнучка в налаштуванні матриця маршрутизації дозволяє направляти будь-який вхід на будь-який канал, шину або вихід. Можна змішувати до 12 шин. Через свою компактність Scorpio однаково зручний як в студійних, так і в польових умовах.

 

 

MixPre II. Легкий, міцний і компактний рекордер, а також USB інтерфейс допоможе вам записувати будь-який звук виходячи з ваших потреб. Кришталево чисті і малошумні підсилювачі Kashmir від Sound Devices дадуть неймовірну якість звуку аж до 32 біт і 192 кГц. Вся серія MixPre II була вдосконалена для підвищення продуктивності і розширення динамічного діапазону до 142 дБ. MixPre II легко налаштовується в залежності від ситуації.

Записуйте звук на SD-карту або направляйте сигнал по USB на комп`ютер. MixPre живиться від комп`ютера, мережі 220В, акумуляторів АА або ж Sony L-Mount. Налаштуйте лімітери, розрядність, частоту дискретизації, гейн, панораму, лоу-кат фільтр, фазову інверсію і фантомне живлення як вам завгодно.

Також використовуючи додаток Wingman, ви зможете з легкістю керувати вашим MixPre II з будь-якого Android або iOS пристрою.

 

 

833. Він такий же компактний і легкий, як і попередня популярна модель модель Sound Devices 633. Тактильний інтерфейс з виділеними фейдерами, ручками і PFL перемикачами робить цей мікшер-рекордер ідеальним для використання, навіть не дістаючи його з сумки.

У даній моделі 8 каналів, 6 мікрофонних підсилювачів, 12 треків, 6 аналогових виходів і надточний тайм-код. Новий дизайн підсилювача, 2 слота для SD карт, подвійний L-Mount і вбудований SSD на 256 ГБ. Всі ці функції були перенесені з пристрою преміум-класу Sound Devices Scorpio.

Крім того, 833 має ту ж архітектуру обробки і кілька FPGA, що і Scorpio. Це дозволяє 833 бути повністю маршрутизованим, а також будь-який фізичний вхід може бути спрямований на будь-яку доріжку. 833 має як цифрові, так і аналогові входи і виходи, і має кілька варіантів живлення, що робить його більш гнучким у використанні.

Вбудований трьохсмуговий еквалайзер на кожному каналі може бути налаштований або до, або після фейдера. Sound Devices 833 має функцію Dugan Automixing для автоматичного балансування великої кількості мікрофонів. Одночасно можна змішувати до 8 каналів, а також дві окремі групи одночасно.

 

 

Протягом багатьох років бездротові системи команії AUDIO Ltd використовувалися в численних художніх фільмах, таких як: «Врятувати рядового Райана», «Гладіатор» і «Титанік». З недавнього часу компанія AUDIO Ltd належить SOUND DEVICES. Легендарні цифрові радіосистеми серії А10 є в наявності на складі і будуть представлені на виставці.

На виставці можна буде вживу протестувати Scorpio та MixPre-3, 6, 10T. На моделі 833 та серію MixPre II відкрито попереднє замовлення.

У зв`язку з оновленням лінійки MixPre на час виставки буде діяти спеціальна ціна на MixPre 10T.

 

Інформацію надала компанія «ОПТА Відео»,
ексклюзивний дилер SoundDevices в Україні